nVidia chystá druhý velký třesk

0

Server ChileHardware pořídil nekvalitní snímek, na kterém je část prezentace Nvidie. Na přelomu září/septembra a října/októbra hodlá kalifornská společnost spustit „Big Bang II“.

Abyste byli v obraze, první velký třesk v podání Nvidie bylo zprovoznění technologie Scalable Link Interface (SLI) na kartách řady GeForce 6. A jistě budete souhlasit, že i když zpočátku se na SLI nahlíželo poněkud skrz prsty, postupně nenávratně změnilo podobu trhu grafických akcelerátorů.

V popiscích níže můžeme rozeznat hesla Display Connectivity (připojení obrazovky), Quality Improvements (zlepšení kvality), Performance Improvements (zlepšení výkonu) a OpenGL 3.0. A ještě něco o SLI, co už nedokážu rozluštit. Vzhledem k nadpisu celého snímku z prezentace lze předpokládat, že Big Bang II bude záležitost ovladačů, nikoliv tedy vydání nových GeForce.

Co by to ovšem mělo být, aby se to svým významem dalo srovnávat s příchodem SLI? Všichni tápeme. Budeme tedy muset počkat, co se z druhého velkého třesku nakonec vyklube. Nemůžeme vyloučit ani skeptickou teorii, že je to celé pouze marketingová mystifikace.

Zdroj: techPowerUp!

Ohodnoťte tento článek!