Nvidia dává hry zadarmo už i k levnějším Pascalům, na výběr je ze tří titulů

6

Letošní podzim se seběhlo docela dost „bundlovacích“ akcí ke grafikám, kdy vám výrobce ke kartě přihodí zadarmo ještě kupon na nějakou hru. Nvidia před vánoci nabídla titul Watch Dogs 2, ovšem jen pro vyšší modely Pascalů, GeForce GTX 1080 a GTX 1070 – zatímco u AMD si přijdete na své (Civilization VI) s levnějším Radeonem RX 480 (a nyní se v obchodech také objevují Radeony RX 470 s přiloženým Hitmanem, kterážto akce nám dříve při svém vyhlášení unikla). Ovšem na tuto nevýhodu Nvidia nyní zareagovala a nabídla také bonus k levnějším kartám.

A dojde nejen na GeForce GTX 1060, ale také na podzimní novinky s čipem GP107 – GeForce GTX 1050 Ti a GTX 1050 – které tak budou zvýhodněné proti Radeonu RX 460, který žádný bonus nemá. Hra se bude přikládat k samostatných kartám, stolním PC, které je mají v sobě, ale také k notebookům v případě GeForce GTX 1060. GeForce řady GTX 1050 pro notebooky ještě Nvidia oficiálně nemá, ale když už je o nich řeč, nemělo by to prý dlouho trvat. Notebooky s nimi by údajně měly být uvedeny na trh už v lednu, na CES 2017.

Zatím jsme neřekli, jakou že hru bude Nvidia ke grafikám s čipy GP106 a GP107 dávat. Nepůjde totiž o jednu, ale o tři různé tituly, z nichž si budete moci vybrat. Jde o tři „indie“ hry – adventuru Maize, závody raket či vznášedel Redout a konečně hru Raw Data, což je sci-fi akce a jde o VR titul pro brýle HTC Vive (podle Nvidie vyžaduje GeForce GTX 1060, takže tato volba nebude úplně sedět slabším grafikám zúčastněným na tomto bundlu).

Nvidia nabízí k GeForce GTX 1060 a 1050/1050 Ti indie hry
Nvidia nabízí k GeForce GTX 1060 a 1050/1050 Ti indie hry

Kterou hru chcete, si můžete vybrat při uplatnění kuponu na webu Nvidie, licenci dostanete skrze službu Steam. Jako obvykle musíte kartu nakoupit u spolupracujícího obchodu, ten totiž musí vždy kupon přiložit (takže si při objednávání hlídejte, zda je hra zadarmo u produktu uvedena). Na svém webu Nvidia momentálně jako spolupracující prodejce píše obchody Alfa.cz a T. S.Bohemia, nicméně také CZC.cz a Alza.cz mají u grafik kupony uvedené, takže by u nich koupě měla platit také.

 

Termín, kdy akce platí, je od 6. prosince do 30. ledna 2017, případně do vyčerpání zásob. Jak dlouho potom budete mít na uplatnění získaných kuponů, Nvidia neuvádí, takže raději moc neotálejte. Tři hry, které se do nabídky v tomto bundlu dostaly, nejsou známé „áčkové“ trháky, takže v případě, že jste měli příležitost si jednu z nich zahrát, můžete se s dojmy pochlubit v komentářích. Případně se níže podívat na oficiální trailery.

 

Zdroje: Nvidia (1, 2)

Nvidia dává hry zadarmo už i k levnějším Pascalům, na výběr je ze tří titulů

Ohodnoťte tento článek!

6 KOMENTÁŘE

        • Žádnou podobnost s iOvcemi tam nevidím… iPhony jsou zbytečné telefony (a kdo řekne, že ne, tak neví, co to znamená smartphone) a lidi si můžou vybrat z mnohem levnějších avybavenějších zařízení, ale zato nVidia bohužel nemá konkurenci…. Nebo tu snad máme nějakou AMD, která má výkon GTX 1070 a GTX 1080, připadně nového Titána? No, že o tom nevím. A to, že brzy vyjdou, to si nechte pro sebe, zatím prostě nejsou.

        • A čo by mala NVIDIA robiť keď za aktuálne ceny tie grafiky predáva? Má ísť proti sebe a ceny znižovať? Prečo by to mali robiť. Nie sú v situácii ako AMD, ktorá by za dané ceny GPU nepredala. A to si môžeš byť istý, že AMD by bolo veľmi rado na mieste NVIDIe. Nie je to žiadna sociálna firma ako si ju niektorí AMD fanúšikovia predstavujú.