Nvidia dává ke grafikám GeForce také hru zdarma. Watch Dogs 2 k Pascalům

4

Když jsme minulý týden informovali o bundlovací akci se hrou Civilization VI u AMD, bylo již neoficiálně díky uniklému letáku známo, že Nvidia na ni bude mít svou odpověď. To je nyní už i oficiálně potvrzeno. Také ke kartám GeForce aktuální 16nm generace se teď dá získat áčková hra zadarmo.

Hrou, kterou Nvidia předvánočně naděluje kupujícím, je titul Watch Dogs 2 od Ubisoftu, který má ve verzi pro PC oficiální datum vydání 29. listopadu. Možná si vzpomenete, že Nvidia rozdávala i první díl, v roce 2014 tehdy ještě ke kartám generace Kepler. Nyní druhý díl dostanete zadarmo ke grafikám s čipem GP104 architektury Pascal. Týká se to konkrétně modelů GeForce GTX 1080 a GeForce GTX 1070, a to jak samostatných, tak koupených coby součást notebooku, nebo stolní počítačové sestavy. Pro highendový Titan X (jenž má čip GP102) nabídka podle všeho neplatí.

Nvidia dává k Pascalům zdarma hru Watch Dogs 2
Nvidia dává k Pascalům zdarma hru Watch Dogs 2

Podmínkou akce je, že nakoupíte u jednoho ze spolupracujících obchodů, jak už je obvyklé. Obchodník vám totiž musí ke kartě dát kód či kupon, takže si zkontrolujte, zda je hra zadarmo přímo uvedená v popisu zboží. Tento kód pak uplatníte na webu Nvidie. Licenci na Watch Dogs 2 dostanete obratem, a to skrze distribuční platformu Uplay. Trvání akce je od včerejšího 22. listopadu až do 19. prosince (nebo do doby, kdy dojdou kódy).

 

 

Seznam spolupracujících obchodů pro Českou Republiku přímo na webu Nvidie v tuto chvíli zdá se nefunguje. Obvykle se ale na bundlech podílejí obchody Alfa.cz, Alza.cz, CZC.cz a T. S.Bohemia. Můžeme potvrdit, že zatímco CZC asi ještě katalog nemá aktualizovaný (pravděpodobně se ale přidá také), zbylí tři prodejci již kupony u konkrétních grafik uvádějí.

Zdroje: Nvidia (1, 2)

Nvidia dává ke grafikám GeForce také hru zdarma. Watch Dogs 2 k Pascalům

Ohodnoťte tento článek!

4 KOMENTÁŘE

 1. Je smutné, že hra zdarma se dává až ke kartám od 12000 Kč nahoru. Za starých časů by to člověk dostal i 1050 Ti a možná i víc než 1 hru. Ti, co kupují karty za desetitisíce, snad mají dost peněz na to, aby si koupili i hry…

  • Spíš než na to, že něco dostanu, bych se díval na to, co dostanu … Watch Dogs 2 u nVidie nebo Civilization VI u AMD … to je fakt bída.
   Tím netvrdím, že Civilization VI je špatná hra, ale strategie, jako žánr, mají v dnešní době jednu z nejmenších hráčských základen.

   • Tak to raději tu Civilization, ta má i recenze velmi pozitivní.
    Watch Dog 1 jsem po přečtení recenzí mile rád vynechal a dvojka by musela být něco extra, aby taky nedopadla katastrofou.
    A taky CIV dostaneš i za kartu s poloviční cenou

    • Jde špíš o to, že oboje slouží zároveň k propagaci současných technologických možností karet. Ale jinak souhlas, kdysi ke starším Radeonům za ceny kolem 5-7 tisíc se dávalo i vícero her najednou. Sice ne ty tituly, které byli ultra nové (což je zase případ dnešní), ale v zásadě více hratelné (i když to je jistě subjektivní).