Nvidia dává ke grafikám GeForce zadarmo hru The Witcher 3: Wild Hunt

0

Minulý týden se během veletrhu GDC 2015 roznesla neoficiální šuškandou zvěst, že Nvidia bude ke kartám GeForce už brzo za účelem podpoření prodejů přikládat poměrně zajímavou hru zdarma. O tento drb jsme se s vámi tehdy nepodělili, nyní ale tento dluh napravíme. Včera totiž Nvidia tyto zprávy potvrdila a svůj nový bundle pro grafické karty spustila oficiálně. Jeho předmětem je, přesně jak bylo předpovězeno, The Witcher 3. Aneb česky řečeno Zaklínač 3.

The Witcher 3: Wild Hunt ještě oficiálně nevyšel – oficiální vypuštění by hra měla absolvovat 19. května – takže v tomto případě dostanete úplně čerstvou záležitost. Nicméně už od včerejška máte možnost si obstarat kupon k eventuálnímu stažení hry tím, že koupíte vybranou grafikou generace Maxwell (přesněji řečeno, něco s čipem GM204 nebo GM206). Nvidia se samozřejmě u této příležitosti pochlubila, že hra Witcher 3 bude využívat některé její technologie, jako PhysX a HairWorks. Jde o titul vyvíjený v programu „The Way It‘s Meant To Be Played“, takže by měl jít GeForcím k duhu. Kupon ke stažení mimochodem platí pro obchod GOG, nikoliv pro obvyklý Steam.

The Witcher 3: Wild Hunt

Třetího Zaklínače dostanete jen k vybraným grafikám poslední generace. Podle webu Nvidie by to měly být desktopové GeForce GTX 980, GTX 970 a GTX 960. V oblasti notebooků by měl bundle také platit, ale omezí se jen na karty od GeForce GTX 970M výše (kromě ní tím pádem už jenom GTX 980M, model GTX 965M má smůlu). Nicméně nárok nebude samozřejmý, zda je ke karty kupon přiložen, by mělo být vždy přímo uvedeno v katalogu dotyčného obchodu. Jako obvykle by se také akce měla týkat jen některých, zvlášť vybraných obchodníků. U nás jsou to obchody Alfa, Alza.cz, CZC.cz a TS Bohemia. Tentokrát by měl přímo spolupracovat i jeden slovenský prodejce, a to Shark.

 

Akce začala už včera (10. března), a jako obvykle má mít omezené trvání. Nvidia bohužel nikde neuvádí, jak dlouho se bude bundlovat. Ovšem v podmínkách lze vyčíst, že kódům opravňující k „vyzvednutí“ hry vyprší platnost už 31. května 2015, tedy jen pár dní po vydání (konspirační teorie: že by proto, aby hráči nakoupili ještě před vydáním nových Radeonů?). Moc dlouhého trvání tedy asi toto promo mít nebude a pokud se ke kuponu dostanete, budete muset být s uplatněním rychlí.

Zdroje: Nvidia (1, 2)

Ohodnoťte tento článek!