nVidia naděluje hráčům

0

Již zítra, tedy 5. června/júna, bude ke stažení Modern Warfare Variety Pack, oficiální balíček čtyř multiplayerových map do Call of Duty 4 (Brioadcast, Chinatown, Killhouse a Creek). Pro hráče na PC bude zdarma, přestože majitelé Xboxu 360 si jej museli koupit. A vděčni za to můžeme být Nvidii, která mapy sponzoruje.

V horizontu několika dnů bude také dostupný patch 1.6, který přidá podporu pro nové mapy a opraví nějaké chyby ve hře. Podle blogu IAMfourzerotwo, který si píše zaměstnanec Infinity Ward a vývojář série Call of Duty Robert Bowling, by se v průběhu tohoto týdne měly konat ještě nějaké promoakce, ale zatím je ticho po pěšině.

Když už jsme u toho altruismu, Anandtech oživil několik týdnů starou kauzu Assassin’s Creed. Představitelé Nvidie a Ubisoftu se ale odmítli pro server vyjádřit a tak Anandtech dochází k závěru, že Ubisoft zrušil podporu DirectX 10.1 na nátlak Nvidie. V diskuzi na VR-Zone fóru se pak objevil odkaz na online petici Save DX10.1 in Assassin’s Creed a pokud si myslíte, že váš hlas něco zmůže vůči neprůhledným praktikám výrobců hardware a software, podpořte ji.

Zdroj: IAMfourzerotwo

Ohodnoťte tento článek!