Nvidia opět zlevňuje a aktualizuje magickou krabičku Shield TV

2
Nvidia Shield TV
Nvidia Shield TV

Nvidia Shield TV je už dlouho nejlepší multimediální zařízení k televizoru, takže o něm píšeme často. Slouží jako univerzální přehrávač filmů a seriálů, ale i jako herní konzole pro hraní v cloudu, případně přes Gamestream. Ve své třídě nemá moc konkurenci.

Nvidia ji nyní po Black Friday opět zlevňuje a až do 25.12. ji můžete mít s gamepadem za 4 999 Kč, bez gamepadu jen s dálkovým ovladačem pak ještě o tisícovku levněji. Oficiální sleva činí 1200 Kč (ale v porovnání s jinými obchody je to spíše 1000 Kč) a týká se jen prodejů na Alze. Během Black Friday byla cena velmi podobná. Pokud tedy ještě sháníte dárek vhodný k televizoru, Shield TV je dobrá volba.

TipVyzkoušeli jsme GeForce Now a Gamestream. Jak se hraje na Shield TV od Nvidie?

Shield také v těchto dnech dostává další aktualizaci. Již od léta na něm běží nejnovější Android TV 8.0 Oreo, který do dnešních dnů nemá ani většina televizorů. Současná aktualizace Shield Experience Upgrade 7.2 přináší jako hlavní novinky prostorový zvuk pro aplikaci Amazon Prime, možnost přehrávat prostorový 5.1 zvuk v YouTubu, podporu protokolu SMBv3 pro připojení k NASu a nové hry do programu GeForce Now (například Fallout 76, Call of Duty: Black Ops 4, Assassin’s Creed: Odyssey).

Nvidia opět zlevňuje a aktualizuje magickou krabičku Shield TV
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88.57%) 7 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Android TV 8.0 není nejnovější, např. Xiaomi Mi Box S má už Android TV 8.1… Není ale lepší za 5490 Kč radši koupit pořádnou herní konzoli – PlayStation 4 ? A jako chytrý box k hloupé TV pořídit výše zmíněný Xiaomi Mi Box S za 1500 Kč ? 🙂

    • Mi Box S má Amlogic S905X což na přehrání filmu stačí ale co dál? Nvidia shield je tu už 3 roky a neznám nic co by mělo lepší podporu. Kodi na tom funguje naprosto dokonale. Mibox s nemá to ethernet a Netflix certifikaci to taky nemá takže max 480p 😀 . Tak prosím neporovnávat feličitu s formuli 1 🙂

      Pokud chceš učetřit tak stačí nějaký čínský krám s Amlogic S905X za 30 USD a doho nahrát libreelec … shield připojíš skrz hdmi s recevrem a přehraješ video i s prostorovým zvukem třeba i DTS. To číńánům moc nejde.

      Já tři roky zpět koupil 16Gb verzi a jediná věc co mě trošku vadí je že aby tam fungoval tv tuner jak v kodi nebo jinde tak je třeba zkompilovat vlastní kernel … snad to někdy nastuduji jak na to … jinak jsem lepší přehrávač neměl.