Nvidia rozdává hru Gears of War 4, je zadarmo k GeForce GTX 1080 a 1070

0

Kdo by nerad něco zadarmo – nebo aspoň „zadarmo“? Po nějaké době zde máme zase jednu takovouto příležitost od výrobců grafik, kteří z času na čas přihazují nějakou tu hru zadarmo, pokud si zároveň koupíte jejich kartu. Tímto dárcem je tentokrát Nvidia, která oznámila „bundlovací“ akci ke svým koncem jara uvedeným 16nm grafikám architektury Pascal.

Dostat k nim budete moci čerstvou novinku, respektive hru v tuto chvíli ještě nevydanou: Gears of War 4. Jde zatím poslední díl série stříleček, jejíž počátek leží už v roce 2006, a tato aktuální novinka má vyjít 11. října. Objektem rozdávání bude licence k plné verzi hry na PC, ovšem titul patří mezi hry s funkcí Xbox Play Anywere. Spolu s licencí hry na PC tím pádem dostanete automaticky zadarmo „práva“ i na verzi pro Xbox One, kterou budete moci hrát také.

Pro nárok bude ovšem nutno koupit poměrně výkonnou grafickou kartu, takže eventuálně asi budete preferovat desktopovou verzi s vyšší kvalitou zobrazení. Hru Nvidia dává ke kartám GeForce GTX 1080 a GTX 1070, čili k modelům založeným na čipu GP104. Kromě desktopových verzí by se to mělo týkat i vybraných notebooků, v nichž je osazena notebookovová varianta stejnojmenných grafik. Nižší nebo starší modely (od GTX 1060 dolů) už Gears of War 4 nedostávají.

Nvidia rozdává hru Gears of War 4
Nvidia rozdává hru Gears of War 4

Jako obvykle nebude nárok automatický, budete muset koupit kartu, ke které je přidán dotyčný kupon, což by mělo být i avizováno při prodeji. Bude tedy opět nutné nakoupit i jednoho z obchodů, kteří s Nvidií na této akci přímo participují. U nás by to měla být Alfa.cz, Alza.cz a T. S.Bohemia.cz. CZC.cz v tuto chvíli karty s kupony v katalogu nemá, obvykle ale na těchto akciích spolupracuje také, takže se nejspíš také připojí. V každém případě si při koupi zkontrolujte, zda je kupon na hru v popisu položky přímo uveden. Pro Slovensko žádný partner uveden není, mělo by ale snad být možné použát český eshop a poté český portál Nvidie. Akce začala již včera, tedy 20. září, a běžet by měla do 30. října, či do rozdání všech připravených kódů (což je obvyklá podmínka všech těchto akcí).

 

 

Kód, který s koupenou kartou dostanete, pak uplatníte na webu Nvidie, bohužel jsem se ale nikde nedočetl, jak dlouhou lhůtu po skončení akce na to budete mít, takže raději neotálejte. Hru byste měli dostat přes Windows Store, což znamená, že musíte mít systém Windows 10 (a účet Microsoftu). Na starší verzi má být možné vyzvednout jen uplatnit kód u Nvidie, ale nikoliv hru spustit nebo stáhnout.

Zdroje: Nvidia (1, 2, 3)

Nvidia rozdává hru Gears of War 4, je zadarmo k GeForce GTX 1080 a 1070

Ohodnoťte tento článek!