Nvidia se o konzoli Shield TV stará příkladně. Dvacátá aktualizace přinesla novinky

6
Nvidia Shield TV
Nvidia Shield TV

Už je to tři a půl roku, co Nvidia představila herní konzoli Shield TV. Nástupce je v nedohlednu, místo nového hardwaru se americký výrobce zaměřuje na software a služby. Včera firma vydala jubilejní dvacátou aktualizaci nazvanou Software Experience Upgrade 7.1. Zhruba 60MB aktualizační balíček přináší několik novinek.

Ve hrách lze nově používat hlasový chat. Zlepšila se podpora myší a klávesnic. Vrátila se funkce Share pro snímání screenshotů, záznam videí a streamování přes Twitch. Vyšla nová aplikace pro Android (Play Store) a iOS (App Store), která slouží jako dálkové ovládání a virtuální klávesnice/myš. Vyplňování hesel a zadávání jiných textů to bez připojené klávesnice hodně zjednoduší

TIP: Recenze Nvidia Shield TV 2017

Shield TV nově podporuje 120Hz monitory a televizory. Do rychlého menu přibyla tlačítka pro vypnutí a restart zařízení. Na gamepadu lze pomocí nové zkratky (tlačítko Domů + Zpět) konzoli okamžitě uspat. Aplikace Netflix má nový design. A kdyby u nás Google nabízel svého asistenta, mohli bychom jej využívat ve dvou jazycích současně. Přes GeForce Now lze hrát již přes 220 her, podporovány budou i novinky Monster Hunter World, F1 2018 a Shadow of the Tomb Raider.

TIP: Nvidia zásadně mění GeForce Now. K potěšení i vzteku uživatelů

Nvidia se o konzoli Shield TV stará příkladně. Dvacátá aktualizace přinesla novinky
Ohodnoťte tento článek!
4.9 (97.78%) 9 hlasů

6 KOMENTÁŘE

    • no a vis ze me to ani nemrzi, po HW strance to jiz ted je neskutecna vykopavka, 4 roky jsou pro tablet fakt hodne a dnes vesmes nestiha i „starsi“ hry, treba docela jednoduche SWGOH na nem jiz notne pokulhava a drti ho dnes i tablety z nizsi cenove, kdyby dostal nastupce asi by to bylo jine, ale s tema problemama s dodavately treba baterii se jim vlastne ani moc nedivim ze s tabletem skoncili uplne

      v tabletech se blbe konkuruje te zaplave levnych tabletu ktere vykonem vesmes nijak nestraceji

      • V prenesenom vyzname, podporu maju dobru je na to dokonca I 8.0, ale vadi mi prave to, ze nevydali novy. K1 bol vo svojej dobe super tablet a stale je to vykonnostne velmi slusne. S bonusom previazanosti s NV-based PC.