O víkendu 22. a 23. 3. proběhne iCON, největší česká akce pro fanoušky Applu

0

Během následujícího víkendu 22. a 23. března proběhne v Praze v Národní technické knihovně druhý ročník konference iCON. Jde o největší svátek pro české fanoušky nakousnutého jablíčka. Na akci se sejdou významné osobnosti, které produkty Applu využívají pro práci, výuku i zjednodušení každodenního života, a podělí se o své zkušenosti.

Hlavní část iCONference sestává ze čtyř bloků. Myšlenkové mapy v praxi vysvětlí zahraniční hosté Chris Griffiths a Uwe Diegel. Life Hacking o tom, jak si zlepšit nebo změřit život pomocí technologií, popíšou Petr Mára, Tomáš Baránek, Tomáš Hodboď a další. iCON Life se zaměří na to, jak se naučit prezentovat, použít iPad k práci, co si na iOS zahrát nebo jak s iPhonem lépe fotit.

Jdu na iCON 2014 22. a 23. 3.

iCON Edu se zaměří na využití produktů Applu ve výuce. Petr Mára například ukáže, jak připravit kurz pomocí nástroje iTunes U, který je od nedávna dostupný i v Česku. Pro vývojáře je pak určen program iCONdev. Tyto akce jsou placené, lístky můžete koupit na Ticketonu. Vývojářská konference a Life Hacking už jsou vyprodány.

iCON ale nabízí bohatý program i pro návštěvníky bez placených vstupenek. Těm je určena výstava produktů iCONexpo, které si budou moci na místě také vyzkoušet. Jde o doplňky pro počítače a mobilní zařízení Applu, chytré náramky, hodinky atd. Bezplatný je rovněž program iCONmánie sestávající z desítek přednášek a představení produktů. Ty návštěvníky naučí, jak si chránit bezpečí, jak dělají aplikace, jak se pracuje s grafikou a videem. Během této části proběhne také natáčení dalšího dílu Digitu.

Vše potřebné o programu, řečnících, místě konání a další důležité informace najdete na oficiálním webu iconprague.com.

O víkendu 22. a 23. 3. proběhne iCON, největší česká akce pro fanoušky Applu
Ohodnoťte tento článek!