O víkendu se Masarykovým okruhem projede motocyklová špička. Díky Seznamu můžete i vy

0

V druhé polovině léta se v Brně už přes 60 let sjíždí motorkářská elita. Tento víkend se na Masarykově okruhu pojede další část seriálu Moto GP a vy si díky Seznamu můžete trasu projet také. Virtuálně. Seznam totiž vzal snímkovací auto a nafotil trať do Panoramatu na Mapách.cz.

Masarykův okruh na mapách Seznamu
Masarykův okruh na mapách Seznamu

Mapy.cz přináší užitečný lokální obsah a stále pracují na jeho rozšiřování. Pro Seznam.cz Panorama máme kromě běžných silnic a ulic naplánováno snímkování neobvyklých, zajímavých či běžně ne zcela dostupných míst. Jsme rádi, že jedním z prvních je právě Masarykův okruh. Brzy přineseme další místa, na která se jen tak nedostanete,“ říká k tomu Martin Fuks, produktový manažer služby.

Masarykův okruh na mapách Seznamu

Seznam nefotil je samotnou trať, ale také přístupové cesty na tribuny a místa mezi nimi. To má pomoci orientovat se návštěvníkům akce a naplánovat cestu ještě doma. Masarykův okruh je na fotkách zachycen v běžný den, kdy se nic neděje. Seznam však chce zachytit i závodní atmosféru, takže firma požádala organizátory závodu, aby mohla trať nasnímat i během soutěžního dne s tribunami plnými fanoušků. Focení by podle Seznamu trvalo jen šest minut.

 

Zdroj: Seznam

Ohodnoťte tento článek!