O2: balíček 10 000 SMSek za 19 Kč!

0

Telefónica spustila vtipný balíček „SMS Smršť“, v rámci kterého mají předplacenkáři nárok na 10 000 SMS za pouhých 19 Kč. Opravdu to není překlep, ale má to háček. Od aktivace balíčku musíte tyto zprávy napsat během dvou hodin, po této době budou zprávy účtovány normálně. A SMS musí směřovat do sítě O2.

Abyste své peníze utratili co nejlépe, musíte každou minutu napsat 83 SMS, tedy více než jednu za vteřinu. To lze vyřešit snad jen hromadným bombardováním telefonního seznamu. Každý den si můžete balíček objednat třikrát.

Balíček lze objednat zasláním SMS ve tvaru „SMS19“ (bez uvozovek) na číslo 999111, případně použijte hlasovou samoobsluhu na čísle *11. Odpočet startuje od doby doručení potvrzovací zprávy ze strany operátora.

„Se situacemi, kdy není zrovna vhodné mluvit do mobilního telefonu, se setkáváme dnes a denně. Můžeme je zažít v autobuse nebo ve vlaku plném lidí, u lékaře v čekárně či na úřadě. Právě pro takové chvíle našim zákazníkům nově nabízíme balíček zpráv, se kterým mohou jen za 19 Kč rozeslat během dvou hodin tolik SMS, kolik budou potřebovat. S SMS Smrští si přijdou na své i praví SMS závisláci,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu pro mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Zdroj: O2

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. No ono by to chtělo na google talku hlavně video-konferenci mezi více účastníky. V připravovaném google me by pak mohla fungovat tématická fóra kde by mohli pořádat videokonferenci přihlášení účastníci. Přístup do fóra by nevyžadoval autorizaci uživatele do fóra. Vstup ve fóru by byl podmíněn jen existencí google účtu a pravidla na fóru by určoval zakladatel popř. správci fóra. Vlastně to takto funguje už na lide.cz .. zde by byly jen provázány další google vrstvy (funkce, služby) a existovala by možnost multi-videokonference.