O2 do konce října pokryje 3G sítí dalších 37 měst

0

Telefónica O2 potvrzuje prvenství v rozšiřování sítě třetí generace a na dnešní tiskové konferenci oznámila další plány pokrytí. Ještě do konce října se 3G síť dostane do dalších 37 měst a obcí v Česku. Dnes spustili vysílače v Chrudimi, Havlíčkově Brodu, Táboru, Mostu, Mladé Boleslavi a Třinci. Po spuštění dalších bude O2 pokrývat 40 % populace.

Zároveň s tím příští týden v pondělí spustí kampaň „Chytrá sít“, kterou chtějí veřejnost upozornit na pokrytí datovými službami a jejich možném využití v noteboocích a telefonech. Kampaň zasáhne všechna média včetně dvou televizních spotů.

O2 pokrytíMapa pokrytí O2 (Nejtmavší 3G, světlejší EDGE, nejsvětlejší GPRS)

Další plány rozšiřování:

Do 31. 8. 2010 – Mělník, Sokolov, Vsetín

Do 30. 9. 2010 – Benešov, Břeclav, Česká Lípa, Češký Krumlov, Domažlice, Hodonín, Jičín, Jindřichův Hradec, Karviná a okolí, Klatovy, Louny, Opava, Pelhřimov, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Uherské Hradiště, Vyškov, Znojmo

Do 30. 10. 2010 – Blansko, Chomutov, Cheb, Příbram, Rakovník, Přerov, Kroměříž, Prostějov, Svitavy, Třebíč

Nyní je 3G síť rozšířena v 38 městech a jejich okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Olomouc, Ostrava a okolí, Zlín, Kladno, Rokycany, Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Beroun, Nymburk, Jeseník, Písek, Šumperk, Litoměřice, Strakonice, Děčín, Kolín, Kutná hora, Teplice, Jablonec nad Nisou, Havířov, Bruntál, Nový Jičín, Chrudim, Havlíčkův Brod, Tábor, Most, Mladá Boleslav a Třinec.

Ohodnoťte tento článek!