O2 inovovalo tarify pro mladé. Nabízejí výhodnější volání a SMS

0

Tuzemský operátor O2 v prvním srpnovém dni inovoval nabídku tarifů pro mladé. Nejlevnější tarif Pohoda za sto osmdesát korun měsíčně nabídne 40 volných minut a 100 SMS do všech sítí. Po vyčerpání volných minut vás minuta hovoru přijde na 4,60 Kč a SMS 1,60 Kč. Tarif nezahrnuje mobilní připojení k internetu, to si nicméně lze dokoupit za stokorunu měsíčně (FUP 150 MB).

 

Vyšší tarif Chytrá pohoda stojí 280 Kč měsíčně. Obsahuje stejný počet volných minut a SMS, přidává k nim ale internetové připojení (FUP 150 MB) a také neomezené SMS do sítě O2. Po překročení volných minut a SMS se uplatňují stejné cenové podmínky jako u nižšího tarifu Pohoda.

Tarif Chytrý [:kůl:] měsíčně přijde na 350 Kč a zahrnuje 120 volných minut a neomezené SMS do sítě O2. Po překročení volných minut nebo zasílání textových zpráv mimo síť O2 se uplatňují stejné ceny jako u předchozích dvou tarifů. Nejvyšší tarif Chytrý [:kůl:] rovněž nabízí mobilní internetové připojení s FUP limitem 150 MB. Dlužno také dodat, že uvedené ceny všech tří tarifů platí při uzavření smlouvy na dva roky.

 

Telefonica O2 v tiskové zprávě píše, že mladí lidé se bez internetu téměř neobejdou a poté následuje sáhodlouhý výčet aktivit, které na něm provádějí. Slova operátora ale vůbec nereflektují velmi nízko nasazené FUP limity, které mladým lidem v tomto aspektu svazují ruce. Na druhou stranou se ale není čemu divit. FUP limit 150 MB určitě není daleko od českého průměru.

Zdroj: Tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!