O2 opisuje u Vodafonu. Láká na výhodnější rodinné tarify

2
O2
O2
-
Zdroj: O2

Nakonec jsem se trefil. Koncem března na Cnews vyšel článek Na tahu je O2. Musí zareagovat na nové tarify Vodafonu a T-Mobilu, v jehož závěru jsem napsal, že O2 zareaguje do měsíce a že nové tarify budou souviset s televizí. Přesně to dnes Kyslík představil.

Od 3. června bude nabízet nové tarify O2 Spolu. Jde o jasnou reakci na rodinné tarify od Vodafonu. O2 nabídne dva základní pro tři členy domácnosti. Ten první stojí 1999 Kč a obsahuje neomezené volání i SMS a k tomu 3 GB na jednu SIM kartu měsíčně, v ceně je i televizní balíček O2 TV M, který lze sledovat na jednom set-top boxu a čtyřech mobilních zařízeních/počítačích. Za 2299 Kč dostane každý člen 5 GB.

O2 TV M je základní televizní balíček obsahující 78 kanálů (18 v HD), běžně stojí 399 Kč. Pokud jej odečteme od celkové ceny tarifů O2 Spolu, zaplatíte 1600, resp. 1900 Kč. Vyděleno třemi je to 533 Kč z neomezený tarif s 3 GB dat a 633 Kč za tarif s 5 GB dat.

T-Mobile chce za neomezenku s 4 GB 799 Kč, ale tarif je určený pro jednotlivce, nemusí utrácet celá rodina a nemusí vůbec řešit televizi. U rodinných tarifů Vodafonu lze neomezenku s 3 GB získat za 500 Kč, s 10,5 GB za 625 Kč. Vodafonu chybí televize a musíte sehnat hned čtyři lidi, ale zato není datový limit nastaven pevně. Skupina čtyř lidí si můžete libovolně rozebrat 10 nebo 40 GB, další 2 GB má každý sám.

O2 Spolu
O2 Spolu

Těžko říct, který způsob je lepší. O2 každopádně cílí na hodně úzkou skupinu lidí, kteří chtějí sledovat televizi a kteří hledají tarif pro skoro celou rodinu. Kdyby alespoň se alespoň ta televize nepočítala do spotřeby dat…

 

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘE

 1. Tak snad budou mít všechny pobočky O2 prodlouženou pracovní dobu, aby se na to nestáli moc velké fronty a lidi se tam neumačkali.
  Dokážu si představit, že O2 právě splnilo sen každé rodině, tzn. zaplatit pouze 24.000,- Kč ročně za telefonování.

  #DatovaKontraRevoluce

 2. O2 opisuje u Vodafonu. Láká na výhodnější rodinné tarify.
  …………………………………………………………………………………………………………………………….
  Jo, všichni opisují, ale špatně !!!

  Dávno je doba Kalkulaček a přesto se nenaučili Počítat !!!

  Komu není rady, tomu není pomoci !!!

  Operátoři budou mít svoje Tarify (předražené) – My budeme mít svoje vydělané Peníze !!!