O2 pokryje 3G dalších 47 měst, celkem 45 % populace. Vodafone stále jednička

0

Telefónica oznámila plány pokrývání dalších měst. Do konce května jich přibude sedm, v červnu pak dalších 40. Rychlý mobilní internet tak bude dostupný v 374 městech a obcích, jinými slovy – 45 % populace. To stále nestačí na Vodafone, který už nyní mluví o 48 % a do začátku léta chce dosáhnout 60 %.

Nové oblasti k 31. květnu: Ústí nad Orlicí, Klimkovice, Hlinsko, Bělá pod Pradědem, Kamenice nad Lipou, Pacov, Velké Meziříčí

Nové oblasti k 30. červnu: Adamov, Český Těšín, Uničov, Hustopeče, Dolni Bojanovice, Čejč, Dubňany, Mutěnice, Rohatec, Hnojník, Albrechtice, Stonava, Štěpánov, Hlučín, Lipník nad Bečvou, Zubří, Podivín, Velké Pavlovice, Ledeč nad Sázavou, Hodslavice, Mořkov, Vlčnov, Králíky, Úsobí, Hostouň, Žlutice, Hrádek, Lázně Bohdaneč, Sezemice, Vítkov, Strání, Rybí, Bolatice, Hradec nad Moravicí, Kobeřice, Kravaře, Velké Losiny, Březolupy, Kunovice, Popovice

Pokrytí O2
Interaktivní mapku pokrytí naleznete zde

Zdroj: O2

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Microsoft chce chránit dětičky?
  Možná že i proti jejich vůli či vůli rodičů? .)
  Nechtějí si patentovat právo na správné myšlení a chování? 😀

  Že bychom jako dělali jen to co si přeje microsoft (se souhlasem české spořitelny, která není česká a moc si v ní nenaspoříte).

  Co si myslet o českém (nebo spíše Kyperském) seznamu když se angažuje v takovém projektu nevím..

  Možná že je to opravdu ušlechtilá snaha zaměstnanců seznamu o ochranu nebohých dítek které denně šmírují velké množství konverzace a sem tam narazí na nějakého toho úchyláka (a ruku na srdce kdo je normální a podle které normy..) kterého chtějí dopadnout za každou cenu (i za cenu ztráty svobod a soukromí).

  Video pro všechny normální úchyly a teroristy nebo ty kteří si myslí že jimi nejsou 🙂
  http://youtu.be/nYy8N1ucAfo