O2 přináší novinky v hlasových službách, ušetří všichni

0

Těsně po přívalu vánočních slev tu již máme další. O2 mění podmínky a pro zákazníky připravilo zajímavé odměny. Na své si přijdou jak předplacenkáři, tak i tarifní zákazníci. Obměněna byla i hlavní výhra věrnostního programu.

Ti, kteří využívají předplacených služeb O2 mohou od začátku února o víkendech volat a posílat SMS do sítě O2 zdarma. Noví zákazníci mají službu automaticky aktivovanou, starší zákazníci si jí musí aktivovat SMS zprávou ve tvaru SONE na číslo 999111. Pak už stačí „jen“ dobít kredit a následující čtyři víkendy si můžete užívat.

O2

Věrnostní program za dobíjení má navíc novou hlavní cenu. Zde se nyní nachází balík s neomezeným voláním na dva roky za 2 Kč měsíčně. K tomu navíc i nějaký smartphone od Samsungu. Pro zapojení do soutěže je nutná registrace na stránkách www.odmenazadobiti.cz a co nejpřesnější odpověď na soutěžní otázku pro daný měsíc.

A noví tarifní zákazníci O2 si mohou na tři měsíce vyzkoušet vyšší tarif, než který si zvolili za cenu nižšího (platí pro tarify O2 NEON M a výše a O2 Podnikání L a výše). Nabídku mohou využít i stávající zákazníci, ale pouze pod podmínkou, že se rozhodnou přejít na vyšší tarif, než který mají v současné době nastavený (prostě klasika).

Zdroj: TZ

Ohodnoťte tento článek!