O2 se spojilo se Spotify. Zákazníci mohou poslouchat hudbu, aniž by je to stálo data

0

„Kyslík“ rozjíždí novou letní kampaň. Spolu s největší hudební půjčovnou nabídne stávajícím i novým zákazníkům prémiový účet tři měsíce zdarma, pak bude stát 159 Kč měsíčně. Ještě větší peckou je, že hudba ze Spotify (účet Free i Premium) navíc nebude započítávána do datového limitu.

O2 spolupracuje se Spotify
O2 spolupracuje se Spotify

Kdo si u O2 koupí telefon Samsung J3 2016, A3 2016 nebo Huawei P8 Lite či P9 Lite navíc dostane zdarma bezdrátový reproduktor Sphere v hodnotě 895 Kč nebo bezdrátová sluchátka Samsung Level U v hodnotě 1695 Kč.

 

Kde jsou háčky?

  • Nabídka platí jen pro paušální tarify s internetem, nikoliv předplacenky.
  • Tři měsíce Spotify Premium zdarma je jen pro nefiremní zákazníky. S aktivací nabídky uživatel souhlasí s automatickým obnovováním datového limitu! Na to pozor (viz níže).
  • Spotify nebude spotřebovávat data z limitu jen do 30. 6. 2018 – u tarifů Free CZ, Free CZ data L, Free CZ data 5 GB, Free CZ data XL, Free Evropa, Free Evropa data XL, Free EU, Free EU data L, Free EU data XL, Free EU Plus, Free EU Plus data XL, Kůl, Kůl data S, Kůl data 1 GB, Kůl data M, Kůl data 2 GB, Kůl data L, Kůl data XL
  • Spotify nebude spotřebovávat data z limitu jen do 30. 6. 2017 – u tarifů Free, Kůl nebo Basic.

Všechny informace k akci by měly být dostupné na stránce o2.cz/spotify.

Oživeno (14:37) – O2 nám dodatečně potvrdilo, že předplacenkáři mohou využít akci s tříměsíčním prémiovým účtem zdarma, avšak při poslechu jim budou data strháváná z limitu. S automatickou obnovou dat se to má tak, že O2 vyzve k opětovnému souhlasu ty, kteří už obnovu využívají. Pro zákazníky, kteří si zpětně zvolili, že chtějí po vyčerpání limitu raději surfovat pomaleji než dokupovat balíček, se nic nemění. Automatická obnova se jim neaktivuje.

Zdroj: O2

Ohodnoťte tento článek!