O2 spustí svůj třetí sportovní kanál O2TV Tenis, následovat bude O2TV Hokej

1

Operátor O2 provozuje už dlouho vlastní IPTV a nabízí vlastní sportovní kanály. První byl v srpnu 2015 O2 Sport, o necelý rok později se objevil O2 TV Fotbal a od nadcházejícího ledna spouští O2 TV Tenis. Vlastní sportovní kanály bere O2 jako přidanou hodnotu, kterou se odlišuje od jiných IP televizí a kabelovek. Patří k nim i vlastní sportovní redakce a přenosy, které na jiných televizích neuvidíte, protože k nim má práva jen O2.

Během roku má přibý ještě kanál O2 TV Hokej. O2 se chlubí také tzv. multidimenzí, které umožňuje sledovat jeden zápas z více úhlů (kamer), případně přepínat mezi více utkáními. Což zase navenek vypadá jako více kanálů. Konkurenční televize nabízejí jen běžné sportovní kanály a výjimku tvoří snad jen Digi TV se svým Digi Sport a právy k anglické Premiere League.

zdroj: O2, Český Rozhlas

O2 spustí svůj třetí sportovní kanál O2TV Tenis, následovat bude O2TV Hokej
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas

1 komentář

  1. No na to, že na O2 TV Sport běží tak ze dvou třetin jen reprízy (a to jeden zápas opakují klidně třikrát), tak jsem zvědav, co chtějí vysílat na třech samostatných kanálech. Však nezaplní ani ten jeden. Ale proti gustu…