O2 TV: nové programy a všechno jinak

0

Internetová televize od O2 se o víkendu změnila. Jak už jsme avizovali dříve, přibyly nové bezplatné programy, ale operátor kompletně předělal také placené balíčky. K dispozici už je jen jeden univerzální tarif O2 TV Flexi, v rámci něhož si uživatelé mohou libovolně poskládat svůj program pomocí jedenácti tematických balíčků.

Ty se dělí na: Děti, Seriály, Dokumenty, Filmy, Hudba, Styl, Sport, Kino, HBO, Cinemax a Privat. Prvních sedm stojí po 100 Kč, HBO a Cinemax jsou za 200 Kč; Kino (HBO + Cinemax) a Privat pak stojí 250 Kč na měsíc.

V základu dostane každý dvacet programů: ČT1, ČT2, Prima, TV Nova, O2 Info, Z1, TV Barrandov, Nova Cinema, ČT24, ČT4 Sport, Prima Cool, Metropol TV, R1, BBC World, CNN, Markíza, STV 1, TV Noe, TV JOJ a JOJ Plus.

O2 TV Flexi se skládá ze základního balíčku plus dvou libovolných, nejvíce můžete získat až 39 programů (když si vyberete Sport s 10 programy a Hudbu/Děti s 9 programy). Čím více balíčků využijete, tím větší slevu získáte. Na každý druhý balíček je sleva 50 Kč, maximálně si můžete strhnout 150 Kč.

Základní O2 TV Flexi stojí 400 Kč (jako doplatek k internetu), 550 Kč (doplatek k fixním hlasovým službám) nebo 650 Kč (samostatně). Nabídka platí pro nové uživatele, ty stávající mohou přejít.

Více o skladbě balíčků a možnostech kombinací hledejte na o2-tv.cz/programove-balicky.

Zdroj: O2

Ohodnoťte tento článek!