O2 TV už umí Android TV. Vydalo aplikaci pro televizory Philips, Sony a TCL

3
O2TV android TV
O2 TV pro Android TV
-
Zdroj: O2

Největší operátor internetové televize s více než půlmilionem zákazníků dodnes chyběl na nejrozšířenějším Smart TV. Jeho dlouho jedinou aplikaci pro Samsung/Tizen teprve minulý měsíc doplnila podobná pro televizory LG/webOS. O2 dnes vydal zprávu, že se konečně dočkají i majitelé Android TV.

Nová aplikace je určena pro Android TV 9.0 a vyšší a přinese všechny funkce O2 TV, jaké znáte ze set-top-boxu. Devátá verze Android TV je na televizorech z roku 2018 a novějších. Pokud výrobce umožnil aktualizaci, tak i na starších. V případě LG platí podpora O2 TV pro televizory od roku 2017.

Nechybí možnost posunu v čase až sedm dní zpět, přeskakování programu, nahrávání nebo vyhledávání pořadů podle názvu či žánru. K dispozici je také nová knihovna National Geographic s více než 300 prémiovými dokumenty, HBO OD nebo Dětský koutek. Zákazníci si mohou také vybrat ke zhlédnutí filmové novinky v O2 Videotéce nebo divácky nejúspěšnější snímky, které jsou aktuálně dostupné na jednotlivých kanálech O2 TV.

Podpora Panasonicu s otazníkem

O2 TV ve zprávě uvádí i podporu televizorů Panasonic, ale ty mají z velké části vlastní Smart TV, na které O2 TV nedostanete. Android TV se u Panasonicu týká jen malého množství modelů. Naopak ve zprávě chybí TCL, jehož televizory mají také Android TV.

Z dalších větších operátor, kterým chybí apliakce pro některé Smart TV, jsou tu Kuki a T-Mobile, které stejně jako O2 TV neumí My Home Screen (Panasonic) a T-Mobile TV s absencí aplikace pro LG i Panasonic. Vytvořením aplikace O2 TV pro Android TV se každopádně zacelila asi největší díra v oblasti Smart TV

zdroj: O2

O2 TV už umí Android TV. Vydalo aplikaci pro televizory Philips, Sony a TCL
Ohodnoťte tento článek!
4.9 (97.5%) 8 hlasů

3 KOMENTÁŘE