O2 TV zařazuje do své nabídky Voyo, diváci získají zdarma sportovní kanály

0
Voyo
Voyo
-
Zdroj: TV Nova

Internetová televize O2 TV zařazuje do své nabídky Voyo. Budete si jej moci dokoupit jako balíček ke všem tarifům za 159 Kč měsíčně. To je stejná cena jako při pořízení samostatně.

Balíček Voyo půjde aktivovat od 1. prosince. Uživatelé O2 TV s ním získají přístup navíc ke stanicím Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Nova Lady. První dva v základním tarifu O2 TV Bronze chybí, a jsou tak pro diváka bonusem tohoto spojení služeb. Pro uživatele tarifů Stříbrná nebo Zlatá se nic nemění.

„Snažíme se našim zákazníkům pravidelně přinášet nový prémiový obsah. Nový balíček Voyo přinášíme v předvánočním čase. Věříme, že jeho obsah zpříjemní zákazníkům přípravy na svátky i ukrátí sychravé dny,“ říká šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová.

Prakticky u všech internetových televizí se dá pořídit HBO Max a například Vodafone TV nabízí i Netflix. Výhodou těchto propojení bývá většinou jen společné vyúčtování. Základní tarif O2 TV vyjde na 349 Kč, spolu s Voyo tedy celkem na 508 Kč. Voyo (TV Nova) i O2 TV patří pod skupinu PPF.

Zdroj: TZ O2

O2 TV zařazuje do své nabídky Voyo, diváci získají zdarma sportovní kanály
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 21 hlasů