O2 začne po třech letech prodávat iPhony. Už v nich funguje i LTE

0

Když do Česka přišel iPhone 4S, O2 jej jako jediný z velké trojky operátorů nezařadil do nabídky. „Telefónica nemůže podmínky Applu akceptovat kvůli potenciálnímu negativnímu dopadu na cenovou politiku telefonů jiných výrobců,“ zněla tehdy oficiální výmluva. A trvala od října 2011 až do tohoto týdne. V pátek 27. června budou iPhonu v prodejnách i e-shopu O2.

 

Nabídneme většinu dostupných modelů iPhone za jedny z nejlepších cen v České republice. Věříme, že zájemci o tyto přístroje z řad našich zákazníků zamíří právě k nám také vzhledem k tomu, že disponujeme širokou obchodní sítí,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků O2. Zákazníci si mohou telefon koupit za plnou nedotovanou cenu, případně na bezúročné splátky po dobu jednoho, nebo dvou let.

Model Cena u O2
iPhone 5S 16 GB (šedý, stříbrný, zlatý) 16 800 Kč
iPhone 5S 32 GB (šedý, stříbrný) 19 920 Kč
iPhone 5S 64 GB (šedý) 21 840 Kč
iPhone 5C 8 GB (bílý) 11 520 Kč
iPhone 5C 16 GB (bílý, modrý) 13 920 Kč

Stávající iPhonisté, kteří si telefon koupili jinde, ale používají jej v síti O2, mohou nově surfovat i v síti LTE. Je třeba aktualizovat nastavení sítě v nabídce Nastavení | Obecné | Informace. Uživatelé si ale budou muset vyměnit SIM karty za ty s podporou LTE.

Zdroj: O2

O2 začne po třech letech prodávat iPhony. Už v nich funguje i LTE
Ohodnoťte tento článek!