Obama si žertem řekl o práci ve Spotify. To mu ji nabídlo, může být prezidentem playlistů

3

Odstupující americký prezident byl hodně aktivní na sociálních sítích. V roce 2015 mu úřad založil účet na hudební službě Spotify a sám Obama pak čas od času ručně vybral své oblíbené skladby do playlistu.

Obama si řekl o práci ve Spotify. To mu ji nabídlo Obama si řekl o práci ve Spotify. To mu ji nabídlo (foto: Pixabay)

Před týdnem si Obama do Bílého domu pozval vybrané velvyslance, mj. Marka Brzezinského, které mezi lety 2011 a 2015 působil ve Švédsku. Když s Obamou mluvila jeho manželka Natalia, řekl jí, že moc rád navštěvoval Stockholm a že se tam brzy zase objeví. Také prý stále čeká, až mu Spotify (švédská služba) nabídne práci, protože všichni měli rádi jeho playlisty.

A Spotify se ozvalo. Šéf firmy Daniel Ek na Twitteru upozornil na nově vypsanou pozici prezidenta playlistů. Žadatel musí mít alespoň osm let zkušeností s vedením důležitého národa. Musí být laureátem Nobely ceny míru. Musí se znát s hudebníky a také Spotify již aktivně používat.

Povedený vtípek na obou stranách. A mimochodem, matka zmíněného Mark Brzezinského se za svobodna jmenovala Emilie Anna Benes. Je to praneteř prezidenta Beneše (viz Wikipedia).

Obamův letní playlist pro rok 2015

Obama si žertem řekl o práci ve Spotify. To mu ji nabídlo, může být prezidentem playlistů

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE