Obchod Play slaví první narozeniny, Google naděluje hry a aplikace

0

Dnes je tomu rok, co Google otevřel nový online obchod Play. Fanoušci jistě vědí, že až tak nový nebyl, Google pouze přejmenoval Android Market, který mimo aplikací začal později nabízet i jiný obsah. Spojení s Androidem už by bylo matoucí, neboť hudbu, knihy, filmy atd. lze nakupovat i na desktopu. Proto vznikl Google Play a v něm speciální domečky Play Store (aplikace pro Android), Play Music (hudba), Play Movies (filmy) atd.

Google ku příležitosti výročí láká na slevové akce a pár titulů zdarma. Protože u nás kromě aplikací nic jiného neotevřel, začneme zakázaným ovocem. Na západních trzích mohou lidé nakupovat nové knihy pod 5 dolarů, ze stejnou cenu také filmy, které si volitelně mohou také půjčit za 99 centů.

 

Zdarma pak Google nabízí 15dolarový kupón pro nákupní aplikaci Fancy, 10% slevu na Hotels.com, nové postavy do her a slevy na in-app platby. Celou nabídku najdete v Play Storu.

Dále pak můžete zdarma stahovat hry, které k výročí Play Storu dostaly nějaké unikátní androidové bonusy, týká se to: Cloud & Sheep, Royal Revolt, Dragon Story, Pwrecked, Zenonia 5, Campus Life, Tiny Castle, The Sandbox, Yumby Smash, Monster Pet Shop a Gnome Village, najdete je zde.

V průběhu dne by ještě měly přijít 50% slevy na hry: Plants vs. Zombies, Need for Speed: Most Wanted, Dead Space, Bejeweled 2, Monopoly, FIFA 12, Contre Jour a iBomber Defence Pacific. Zatím jsou tyto výhody podle Android Centralu dostupné jen v Austrálii.

Ohodnoťte tento článek!