Objevují se první informace o Samsungu Galaxy S IV. Bude větší, tenčí, rychlejší

0

Není žádných pochyb o tom, že jestli má poslední roky iPhone nějakou výraznější konkurenci, jde o telefony Samsung z řady Galaxy S. Korejský výrobce chystá další generaci svého mobilního bestselleru někdy na jaro příštího roku (nejčastěji se hovoří o dubnu) a pomalu se začínají objevovat informace o specifikacích.

Galaxy Note II

Pokud si myslíte, že už není mnoho co zlepšovat, Samsung vás usvědčí z omylu. Nový Galaxy S IV by totiž měl přijít s 5“ displej s fullHD rozlišením. A protože podobný displej už je skutečně příliš velký, bude novinka vybavena dotykovým perem S Pen. To je dobře známé z modelů Galaxy Note a u velkých displejů má skutečně své opodstatnění. Kdo by ale ještě před pár lety řekl, že se ovládací pera znovu vrátí do mobilních telefonů?

 

Kromě obřího displeje nabídne Samsung Galaxy S IV čtyřjádrový procesor Exynos 5440 nebo 13 Mpx fotoaparát. Tloušťka mobilu by měla být 9,2 mm.

I když se prozatím jedná pouze o spekulace, působí na nás celkem uvěřitelně. Samsung si nemůže dovolit opakovat specifikace ze staršího modelu a tak musí neustále přidávat palce i megapixely.

Co na podobnou strategii říkáte? Jaké vylepšení byste nejvíce uvítali? Osobně bych výrobci doporučil zapracovat na kvalitě a větší reprezentativnosti konstrukce. A co vaše návrhy?

Zdroj: Phonearena

Ohodnoťte tento článek!