OCZ Cryo-Z: CPU v mrazáku

0

O společnosti OCZ, teď slyšíme velmi často v souvislosti s jejich novými produkty. Jedna z  posledních novinek Cryo-Z, chladič procesoru pracující na podobném principu jako lednička nebo mrazák, by se měla objevit na trhu koncem října.

 

Cryo-Z by mělo poskytnout ještě větší možnosti přetaktování pro počítačové nadšence. Na přední straně má LCD displej, který informuje o teplotách procesoru. Tento malý mrazák má nahoře tlustý vývod, jehož konec připevníte nad procesor. Před instalací je však potřeba provést kroky, které zabrání kondenzaci vody. Deska v okolí procesoru tak musí být pokryta silikonem a přímé okolí procesoru je chráněno pěnovou hmotou.

Serveru Tweaktown už se podařilo Cryo-Z otestovat pár dní zpátky. Teplotní testy dopadly velmi dobře, každopádně verdikt zněl jasně, Cryo-Z není produkt pro každodenní použití. Celou recenzi najdete tady.

OCZ Cryo-Z: CPU v mrazáku

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte

1 komentář

  1. Kachna to asi nebude, když v Lukášovém linku na web nVidie už je skutečně napsáno GeForce Release 174.  Spíš by mě zajímalo, jak dlouho ještě vydrží značka GeForce, série 9000 už je tu, pro nadcházející série už bude 5 číslic v názvu hodně 🙂