OCZ Fatal1ty 1000 W: zdroj stvořený pro hráče

0

S označením Fatal1ty jste se jistě již setkali, ať už to bylo na produktech firmy Creative, základních deskách od Asrocku, či mnoha počítačových periferiích. Stojí za ní profesionální hráč Jonathan „Fatal1ty“ Wendel, po kterém jsou tyto produkty pojmenovány a jinak tomu nebylo ani tentokrát. V OCZ vytvořili zdroj zaměřený na stabilitu a vysoký výkon, což mnozí hráči jistě ocení. Nejen je určitě potěší také modulární kabeláž usnadňující vzorný cable management.

Celý zdroj spoléhá na jednu silnou 12V větev a osazení součástkami jako jsou kvalitní japonské kondenzátory s maximální provozní teplotou 105 °C pak zajistí čisté výstupní napětí s minimem zvlnění, či rušivých složek.

S pomocí aktivního PFC se může společnost u zdroje chlubit certifikací 80Plus Gold, která spolu s červeně podsvětleným 140mm ventilátorem, inteligentně regulovaným dle zátěže a teploty, zajišťuje tichý chod celého zdroje a vy se tak můžete soustředit pouze na hru. To celé podtrhuje pětiletá záruka. Cenu však výrobce zatím neuvedl.

Zdroj: TechPowerUp

OCZ Fatal1ty 1000 W: zdroj stvořený pro hráče
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 1 hlas