Office 2010 beta ke stažení na MSDN a TechNet

0

Microsoft Office 2010 byl doposud dostupný ve formě technického dema pro vybranou skupinu testerů. Nedávno uniklo sestavení 14.0.4514.1009 nazvané „Beta 2“ na výměnné sítě, ovšem dle Microsoftu se nejedná o stejnou verzi, kterou brzy nabídne k otestování široké veřejnosti.

Oficiální betaverzi nyní mohou stahovat předplatitelé MSDN/Technetu. Oproti technické ukázce se změnila například instalace, funkce Backstage view, ikony jednotlivých aplikací či nástroj Upload Center. Dle mnohých spekulací bude betaverze k dispozici pro širokou veřejnost 18. listopadu, ale nic není zatím oficiálně potvrzeno.

Microsoft ovšem již připravil stránku ke stažení Office 2010 betaEN, prozatím samozřejmě bez odkazů na instalační soubory. Už nyní však obsahuje informace o edicích, jež budou k dispozici: Office Home and Business, Office Professional a Office Professional Plus. Všechny z nich obsahují i webovou verzi tohoto kancelářského balíčku.

Zdroj: ZDNet

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Já hlavně doufám, že vývojáři vezmou v potaz přání mnoha uživatelů, jež psali (včetně mě) návrhy do jejich blogu. Takže doufám, že IE9 bude obsahovat gesta myší, blokování reklam, možnost při startu otevřít last session a další věci, které nejen mě v IE8 chybí.

  2. on to IE ještě někdo používá? o co se furt microsoft snaží? vždyť každým dnem odchází ke konkurenčním prohlížečům více a více lidí…
    IE je jednoduše už historie jako Win95

  3. Jako podle mě je nej IE každý si myslí, že jen nej je FF nebo jiný prohlížeč tak ať si to myslí, to je jeho věc. Jako já nejsem žádný fanoušek Microsoftu to jako ne, ale podle mě lepší používat IE, který je byť pomalí pro někoho kdo má pomalí net to chápu, že přechází k jinému prohlížeči. Ale vem te si když příjdete na jakýkoli úřad či banku používají IE kde jim nikdo neříká ty používete ten prohlížeč a ty zase ten ne proč tedy na všech úřadech používají IE teda aspoň je tomu tak v mém kraji. Já prostě zůstanu u IE a ať si každý píše, že je IE hnus a že FF je the best co je mi po nich? Nic a navíc hodně dělám s PHP apod.. a budete se někteří divit ale IE mi je schopen to PHP po mě i zkontrolovat a vykreslit lépe než FF dále mi IR je schopen napsat jestli nemám někde chybu když jsem ho psal a to FF neumí. Takže mé stanovisko je: “až výjde na svět IE 9 já budu jeden z těch prvních kdo ji bude mít nainstalovanou.”

  4. Tak, zhruba sem čet Vaše příspěvky a myslím, že se vyloženě nudíte:-) … IE 6 a i 7 by měl microsoft zrušit, ty co ho používaj půjdou do pekla, viz. níže! Jsou to paskvili, a zbytečně ztěžují práci hlavně vývojářům a díky nim je ve světě bída a hlad. Co se týče reklam, jestli Vám vadí, tak děte na jiné stránky! Kdo chce mít na svých stránkách reklamu, ať jí tam má kolik chce. Je to jeho volba a pokud mu koukáte na jeho stránky, měli byste ji akceptovat, nikdo Vás nenutí, aby ste je četli nebo na ně klikali. To, že se platí jen prokliky je další volovina. Je více druhu reklam, krom paušálních plateb se platí i za počet zobrazení! Tvrzení, že to překáží nebo brzdí procesor jsou nesmyslná a dokázal by se tím ohánět jen vocas. Každá podprůměrná socka má dnes na PC, které dokáže zobrazit reklam víc než dost a na zátěži CPU se to vůbec neprojeví. Co Vám brzdí procesor jsou ty tuny ptákovin, co tam máte spuštěno na pozadí, tuny spywarů a podobných věcí, který ste si stáhli, když ste koukali na freeporn.mongolia a to, že POUŽÍVÁTE IE!!! Je to nejhorší paskvil pod sluncem, nepodporuje žádné standardy, nefunguje v něm pořádně javascript a těma grafickýma ptákovinama, které v životě nikdo z vás neocení a ani nepostřehne, zabírá víc operační paměti, jak samotný wokna! Verze 8 už se začíná blížit prohlížeči, ale i tak to neni žádná sláva. Verze 9 bude jen další nadstavba, která se bude chtít přiblížit nad-prohlížeči, ale místo toho v ní se přestane správně zobrazovat 90% všech stránek. IE dnes používají jen ignoranti, kterým někdo cracknul tenkrát XP, kde měli IE6 nebo 7 předinstalovaný a jelikož si to nemůžou aktualizovat a o jiných prohlížečích neví nebo si ho neumí nainstalovat, tak to používají!!! Proto stále IE 6 používá nějakých 12% lidí! Ke konkurenčním prohlížečům přechází denně nespočet lidí a jelikož zbytek je jen banda ignorantů, co si myslí, že nad ně není a že se jim lépe spí, když koukají na ten IE paskvil, co jim stejně půlku věcí nezobrazí a zbytek nezobrazí správně!!! Viz. graf nahoře, Chrome používá dnes každý druhý, max. třetí. Podporuje vše možné i nemožné, nejsou v něm zbytečný ptákoviny, který Vám brzdí ty vaše prehistorický šunky, na který jste si určitě museli naistalovat visty a tomu se teď sotva točí větráky, takže i stránky s reklamou se zobrazují rychlejc, jak rychle… Závěrem, IE je zlo, dokud microsoft neokopíruje nějaký pořádný prohlížeč, tak vždy bude. A komu se to nelíbí, tak ať si po****…