Office 2010 Beta končí. Symbolicky na Halloween

0

Halloween sice v Česku nepatří mezi často slavené svátky, s letošním 31. říjnem se ale i u nás pojí jedna pro mnohé nepříliš šťastná událost – bezplatná veřejná betaverze sady Office 2010 přestane fungovat.

Microsoft veřejnou betaverzi nabídl ke stažení už před delší dobou, jako možnost vyzkoušet si ji ještě před uvedením na trh. Čas zkoušení však pomalu končí a jestliže tuto testovací verzi stále používáte, budete brzy muset hledat náhradu.

Dobu používání si můžete ještě o 60 dnů prodloužit instalací zkušební verze (najdete na této stránce), Office 2010 se však prodává už i v českých obchodech, není tedy problém v používání po zaplacení příslušné částky a reinstalaci nerušeně pokračovat, popřípadě zvolit omezenou, ale bezplatnou verzi Starter. Jestliže vám tyto možnosti nevyhovují, budete se muset vrátit k původní sadě, nebo zvolit jinou alternativu, například OpenOffice.org.

Zdroj: Mashable

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Pletete ctenarum hlavu. Jedna se o statistiku na 1000 SPUSTENI programu “Windows Malicious Software Removal Tool”. Tzn. uzivatele Win 7 mohou spoustet tento SW mene casteji a proto maji lepsi score nez napr. uzivatele Win XP SP2.

  “the number of computers from which bot-related malware was removed by the MSRT for every 1,000 MSRT executions”

 2. Nehledě na to, že vlastníci windows 7 – teda lidi co čerstvě PC koupili, nebo se starají o své softwarové vybavení – si asi chrání své PC daleko lépe, než nějakej skladník, co mu běží jeden OS už deset let a vůbec se o něj nestará.

  Navíc taky když nezabezpečim XP, je tam už nalezeno tisíce děr, když nezabezpečim 7, bude jich jen stovka. Říká to ale něco o zabezpečenym systému? IMHO v poslední době se nalézá víc děr pro 7 než pro XP.

  Autor týdle newsky buďto nemyslí, nebo nechce přijít o prachy od MS. Co je pravda, nevím 🙂

 3. :-)))). Tak tento graf nemá vôbec žiadnu výpovednú hodnotu !!! Lebo z neho, okrem iného vyplýva, že, podľa neho je Win. XP SP1 nielenže na tom lepšie ako XP s SP2, ale dokonca aj XP s SP3. Čo je samozrejme blbosť !!!!!

  Takže slúží len na bezdôvodné zastrašovanie majiteľov Win. XP a pokus o ich zmanipulovanie a zastrašovaním nasmerovanie na prechod na Win. 7. Aj keď to vôbec nepotrebujú.

  Hamba. Takéto typy článkov svedčia o morálnej hodnote ich autorov, takže apelujem na zamyslenie sa nad sebou pre autora článku.