Office 365 Home Premium si předplatily dva miliony lidí. Dotekové verze se blíží

0

Setkání finančních analytiků v Redmondu odhalilo spoustu další faktů, nejen že se vývoj Windows RT a Windows Phone pravděpodobně sloučí. Také již víme, že předplatitelů Office 365 Home Premium se nashromáždily dva miliony. Tento úspěch si Redmondští připsali sotva za zhruba tři čtvrtě roku po uvedení na trh. Do té doby nabízeli pouze prodej samostatných licencí Microsoft Office.

Setkání analytiků:

Např. do Česka a řady jiných zemí navíc služba vstoupila ještě později. K nám se konkrétně dostala v březnu pro domácnosti, v dubnu pro firmy. Milion abonentů Redmondští ohlásili na konci května, společně se 20 miliony prodaných licencí Office 2013. Aktuálně se jedná o byznys, jehož roční objem financí se pohybuje kolem 1,5 miliardy dolarů. Divize Office zažívá opravdu dobré časy, v Microsoftu je také největší.

Tip: Ukázka kolaborace více lidí na dokumentu v Office Web Apps a jiné nové funkce

Dále bylo opět naznačeno, že dotekové verze Office pro další zařízení jsou na cestě. Tedy, hovoříme o verzích pro jiné platformy, ne pro ty od Microsoftu. Čili zejména o iPadu a tabletech s Androidem. Již jste se mohli dočíst o projektu Gemini. Pod tímto názvem se schovávají dotekové aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote pro Windows 8. Dostupné budou někdy v roce 2014. Pár aplikací pro různé platformy jsme již spatřili, např. i pro iOS.

 

Zdroj: Microsoft via Neowin
ZDNet

Ohodnoťte tento článek!