Office 365 je nejrychleji rostoucí firemní produkt. Také Azure válí

0

Microsoft odstartoval konferenci Worldwide Partner Conference 2014. Co včera prozradil na úvodní presentaci? Pro začátek ne tak překvapivou informaci. Office 365 je nejrychleji rostoucí korporátní produkt, jaký kdy společnost vyrobila. Microsoft tím dokázal, že model předplatného je schůdný ve srovnání s klasickým prodejem samostatných licencí.

I počet domácích předplatitelů ostatně utěšeně roste. Celkem prý už na světě pochoduje více než miliarda uživatelů Windows a Office. Vedle toho si Redmondští pochvalovali byznys jménem Azure. V uplynulých dvanácti měsících firma platformu obohatila pořádným počtem novinek. A další se valí.

 

Podle Microsoftu už 57 % z 500 největších firem v USA podle magazínu Fortune používá Azure. Redmondští hostují 300 000 aktivních webů a zpracují 3 miliony žádostí za sekundu. V Azure najdete také více než milion databází SQL. Další číslo se týká Visual Studia Online, kde se zaregistrovalo 1,65 milionu vývojářů.

via Neowin 1 | 2

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak testy jsou venku. Ve zkratce – výkon +/- jako Titan, spotřeba všší, nepoužitelný referenční chladič (hlučný a teploty atakující 100stupňů) a cena ještě nižšší než jsme doufali – začíná na nějakých 12,5tisíc (499 Euro včetně DPH). Jinak a potvrdilo se, že BF4 edice bude dražšší, ta stojí od 14tisíc a co jsem se díval, je to zatím jediná dostupná verze skladem.