Office 365 pro domácnosti využije pět členů jedné rodiny až na patnácti zařízeních

0

Roční předplatné Office 365 pro domácnosti umožňuje pěti členům rodiny instalovat si aplikace Office pro každého až na tři zařízení, a to na telefon, počítač nebo tablet. Žádnou roli přitom nehraje operační systém zařízení, protože aplikace Office je možné instalovat nejen na Windows či Mac, ale i na systém Android, iOS a nově dokonce i na Apple Watch. Každý uživatel získá online úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB (1 024 GB) a měsíčně také 60 minut volání zdarma na pevné a mobilní linky přes Skype.

Office 365 obsahuje plné verze zbrusu nových aplikací Office 2016, které Microsoft uvedl na trh koncem září, přičemž upgrade je pro předplatitele k dispozici již v ceně předplatného. Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access tak mají uživatelé vždy v nejnovější verzi.

Microsoft Office 365 pro domácnosti

Další předností Office 365 je 1 TB prostoru pro každého člena rodiny v online úložišti OneDrive. „Takovýto prostor pojme například 1 milion dokumentů a 100 filmů a 10 tisíc mp3 souborů nebo 70 tisíc fotografií,“ přibližuje René Keyzlar, manažer divize Office ve společnosti Microsoft. Online úložiště navíc umožňuje zálohovat, upravovat a sdílet dokumenty, fotky a videa prakticky odkudkoli a s kýmkoli. Stejně tak mohou být předplatitelé v kontaktu se svými blízkými i ze zahraničí, kde jim přijde vhod aplikace Skype. Ta v rámci Office 365 pro domácnosti nabízí měsíčně 60 minut volání na pevné linky ve více než 60 zemích, včetně České republiky, a na mobilní telefony v 8 zemích zcela zdarma. Volání po světě přes Skype je možné z libovolného zařízení, na kterém je aplikace nainstalovaná, třeba z mobilního telefonu, tabletu nebo z televize. Z hlediska nákladů pak měsíční předplatné Office 365 pro domácnosti bude rodinu stát zhruba jako jedna návštěva cukrárny.

Více informací najdete na www.officedomu.cz.

Ohodnoťte tento článek!