Více designu Fluent. Microsoft nasazuje předělaný portál Office.com

0

Italský zdroj, který často vypouští nové informace o produktech Microsoftu, než je výrobce sám představí, ukázal novinku týkající se kancelářského balíku. Aggiornamenti Lumia na Twitteru publikovala snímek nové podoby portálu Office.com, který jak ve spotřebitelské, tak ve firemní sféře slouží jako rozcestník mezi webovými aplikacemi a dokumenty. Nabízí i vyhledávač.

Čerstvá podoba již odráží designový styl Fluent, který firma napříč produkty nasazuje už od roku 2017. Zvýrazněné prvky jsou např. obklopeny povědomým jemným stínem. Nová podoba Office.com rovněž zařazuje odkazy na jednotlivé nástroje jako Word nebo OneNote do postranního panelu. Více prostoru v okně tak zůstává dokumentům. Z hlediska funkčnosti je to zřejmě jediná změna.

Jinak se primárně jedná o grafický redesign. Portál pro kanceláře v plné podobě už odhalil Paul Thurrott. Zdá se, že jako první si jej osahají organizace, neexistuje však důvod myslet si, že se časem nedostane i na běžné spotřebitelky a spotřebitele. Osobně zatím v komerčním účtu novou verzi Office.com k dispozici nemám. Dostupnost ovšem ovlivňují i ti, kteří účty a aplikace v organizacích spravují.

Zdroje: Aggiornamenti Lumia na Twitteru | Thurrott.com

Více designu Fluent. Microsoft nasazuje předělaný portál Office.com
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 5 hlasů