On-line videopůjčovna Topfun jako aplikace pro iPhone a iPad

0

Společnost Topfun Media, která provozuje největší on-line videopůjčovnu v České republice a na Slovensku, vydala novou bezplatnou aplikaci. Po verzi pro Android se firma zaměřila na mobilní operační systém iOS. Aplikace Topfun Online videopůjčovna je dostupná ke stažení zdarma v iTunes.

Zákazníci mohou nově využít všech služeb videopůjčovny ve svém iPhonu nebo iPadu. Prohlížení filmů přes zařízení je jednoduché. Stačí se zaregistrovat na stránkách Topfun.tv, nabít si svůj účet zasláním SMS nebo pomocí platební karty a vybírat ze široké nabídky filmů a seriálů. Po zaplacení si můžete pořady pohodlně pouštět v mobilním telefonu nebo tabletu.

Topfun

Soubory je možné přehrávat také v internetovém prohlížeči nebo je stáhnout do počítače a propojit s televizí Samsung Smart TV. Všechny jsou chráněny klasickým DRM.

Nabídka titulů bude shodná s Topfun.tv

Obsah programu se nyní připravuje a postupně se přidává přibližně 30 souborů denně. Výběr by měl být ve výsledku totožný s webovými stránkami Topfun.tv až na filmy v režimu TVOD a PAYTV. Nechybí ale služba Topfun LivePayTV, která umožní zákazníkům sledovat placené televizní kanály – Filmbox, Fashiontv, CSfilm/CSmini nebo DuckTV.

Cena za jeden titul se pohybuje od 45 korun a lze jej přehrávat následujících 24 hodin. Výhodněji vychází předplatné Topfun Nonstop za 189 korun, které nabízí neomezené prohlížení až 99 filmů po dobu jednoho měsíce.

Zdroj: Topfun

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář