One Mobile připravuje nejlevnější předplacenku a levné flat tarify

0

V září jsme vás informovali o dalších chystaných virtuálech, mimo jiné o službě One Mobile od stejné společnosti, jež do českých domácností a firem přeprodává elektřinu a plyn. Po ČEZu a Centropolu se tak jedná o dalšího virtuála s původem v energiích.

 

Na webu onemobile.cz už operátor chystané tarify pomalu odhaluje. Ty jsou zatím tři. Nulový, neomezený ve vlastní síti a neomezený ve všech sítích. Zatím neznáme přesné podmínky ani kompletní ceník, web ještě není hotový. Z dostupných informací můžeme říct, že u neomezených tarifů One Mobile víceméně drží krok s velkými operátory. Ceny jsou stejné, u nejvyššího tarifu dokonce lepší, byť s méně daty než u T-Mobilu a Vodafonu.

  Dohoda na jedničku Neomezený start Neomezený One
paušál (bez úvazku) 0 Kč 349 Kč 699 Kč
paušál (s úvazkem) 0 Kč 249 Kč 599 Kč
volání ve vlastní síti 1 Kč neomezeně neomezeně
volání do ostatních sítí 1,50 Kč 1 Kč neomezeně
SMS ve vlastní síti 1 Kč neomezeně neomezeně
SMS do ostatních sítí 1 Kč 1 Kč neomezeně
data 1 Kč za MB 100 MB 1,2 GB

Lákavě ale vypadá nulový tarif (nebo předplacenka?). Volání do ostatních sítí za 1,50 Kč a SMS za 1 Kč zatím nikdo u srovnatelného tarifu nenabízí. Zatím však neznáme další fakta. One Mobile totiž běží u GTS (na infrastruktuře T-Mobilu), z čehož usuzuji, že i když je paušál 0 Kč, operátor bude chtít nějaký měsíční bakšiš za vedení SIM karty. Velkou neznámou jsou rovněž datové balíčky. U základního tarifu se standardně účtuje 1 Kč za MB, ale dokoupit půjde i 100 MB za 79 Kč.

Více v tuto chvíli nevíme, ale až One Mobile zveřejní kompletní ceník a podmínky, jeho nabídku si ještě podrobně rozebereme.

Ohodnoťte tento článek!