OnePlus 3 se představí už 14. června. Výrobce konečně ruší nesmyslný pozvánkový systém

0

Už za dva týdny představí OnePlus dalšího „zabijáka vlajkových lodí“, jak má čínská firma své novinky ve zvyku titulovat. Datum premiéry odhalil sám spoluzakladatel firmy Carl Pei na firemním fóru. K premiéře dojde 14. června v 18:30 našeho času.

Takhle má vypadat chystaný OnePlus 3
Takhle má vypadat chystaný OnePlus 3

Odhalení proběhne ve virtuální realitě v aplikaci The Loop, skrz ní bude první dvě hodiny možné telefon exkluzivně zakoupit. Poté bude dostupný i přes oficiální web. Na pozvánky už OnePlus lákat nebude, přímý prodej rozjede hned od začátku.

Tolik k oficiálním informacím. Neoficiálně už známe podobu i některé parametry telefonu, část z nich odhalil čínský certifikační úřad TENAA. Všechny dosavadní „leaky“ posbíral dohromady web Pocket-lint.

 

OnePlus 3 podle nich dostane kovové tělo velmi podobné HTC One M7/8. Výrobce prý opět vsadil na 5,5″ displej s Full HD rozlišením, avšak nově využije obrazovku typu AMOLED. Jako čipset poslouží Snapdragon 820 doplněný o 4 GB operační a 64 GB úložné paměti. Údajně dorazí i vyšší verze s 6 GB RAM. TENAA prozradila informaci o zadním 16Mpx a předním 8Mpx fooťáku, 3000mAh akumulátoru a předinstalovaném Androidu 6.0.1.

Ohodnoťte tento článek!