OnePlus One „mini“ spatřen! Bude dřív než OnePlus Two? A jak je velký?

0

OnePlus One letos asi nejvíce rozvířil vody v segmentu prémiových smartphonů. Za hodně dobrou cenu přinesl schopnosti těch nejlepších Androidů, byť se u nás prodává přes distributory dráže, než je oficiální cena výrobce. Ten k nám ale telefon přímo nedováží a objednat jej přes internet není moc jednoduché.

Recenze: OnePlus One: nejlepší velký smartphone a zabiják vlajkových lodí

Na 5,5″ úhlopříčce nabízí špičkový výkon a místo nadstaveb rovnou svižný CyanogenMod. V září jsme jej sami otestovali. Je to sice věc vkusu, ale docela nám vadila právě obří úhlopříčka a OnePlus One je už spíše phablet.

Proto nás zaujala zpráva, že podobně jako jiní i OnePlus zřejmě chystá mini verzi. Podle prvních uniklých fotografií se však přestáváme radovat, nové „mini“ bude mít 5″

Uvnitř bude opět CyanogenMod na Androidu 4.4, a podle screenshotu z Antutu se předpokládá Snapdragon 615. Vpředu i vzadu bude stejně dobrá kamera s rozlišením 8 Mpx. Jestli se tento telefon dostane do prodeje není jisté, každopádně o žádné opravdové mini nepůjde. Leda by nový OnePlus Two měl řekněme 7″, potom by vedle něj vypadalo i toto pádlo malé.

 

Podle výrobce se ovšem má nástupce OnePlus One (Two?) objevit v létě 2015 a má jít opět o 5,5″ telefon se Snapdragonem 805. Co přesně je tedy tajemné „mini“? Výrobce OnePlus se již dříve v jednom rozhovoru nechal slyšet, že přemýšlí o menší verzi okolo 4,7 až 5″, takže tohle je možná výsledek. Za OnePlus o velikosti 4,5″ bychom se přitom vůbec nezlobili.

zdroj: Gizchina

OnePlus One „mini“ spatřen! Bude dřív než OnePlus Two? A jak je velký?
Ohodnoťte tento článek!