Online ochrana a optimalizace výkonu počítače v jednom

0

Uživatelé mnohých bezpečnostních softwarů musejí často řešit dilema – mít chráněný počítač a data v něm, nebo raději při spouštění souborů, přehrávání videí či neustálém zamrzání počítače tzv. nezešedivět? Některé komponenty různých bezpečnostních programů mohou způsobovat v tomto ohledu obtíže, které při dnešním vytížení počítačů rozhodně nepřispívají k příjemnému zážitku uživatele. AVG Technologies dlouhodobě pracuje na tom, aby její bezpečnostní programy nesnižovaly výkon počítače, a úspěšně se pohybuje i na druhé straně hranice. Díky programu TuneUp Utilities 2013 běží chráněný počítač hladce, nepříjemné zamrzání je eliminováno. Program pročistí hard disk, vyřeší problémy a zároveň prodlouží životnost baterie.

Balení AVG Internet Security 2013 (pro jeden počítač) a TuneUp Utilities 2013 (až pro tři počítače) v českém jazyce můžete za jedinečnou cenu 998 Kč získat na SW.CZ a při online platbě získat licenci do minuty!

AVG - Online ochrana a optimalizace výkonu počítače v jednom

Díky této akci lze optimalizovat výkon až tří počítačů. A v kombinaci s bezpečnostním softwarem AVG Internet Security 2013 budete mít dokonalého průvodce světem bezpečného a uživatelsky přátelského internetu.

AVG Internet Security 2013, který navazuje na tradici kvalitních a oceňovaných bezpečnostních produktů, nabízí nové uživatelské rozhraní pro ještě snadnější instalaci a navigaci i pro začátečníka, sníženou dobu pro nastartování systému, zjednodušený integrovaný firewall, zrychlený skenovací čas nebo technologii zvyšující detekci a snížení planých poplachů. Součástí programu jsou AVG LinkScanner®, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware a technologie ochraňující při připojování na Wi-Fi.

 „Mnoho našich zákazníků hledá přesně něco takového – chodí za námi a stěžují si, že jim počítač zamrzne třeba při chatování s kamarády nebo při počítačové hře. Chápu, že to může člověka pěkně rozladit,“ dodává Jiří Vanča, obchodní manažer SW.CZ.

Ohodnoťte tento článek!