Operátoři v době koronaviru. Co nabízí O2, Vodafone, T-Mobile a další? (aktualizováno)

6
televize tv
Ilustrační foto
-
Zdroj: mojzagrebinfo / Pixabay

Tuzemští operátoři se snaží ulehčit situaci těm, kteří jsou kvůli koronaviru zavření doma, nemohou do školy či práce. Nabízí proto řadu výhod, jak nepříjemnou situace v klidu přečkat.

Aktulizováno 19. března o akce UPC a Nordicu.

Aktualizováno 18. března o akci Kaktusu.

Aktualizováno 16. března o nových akcích T-Mobilu, SazkaMobilu, SledováníTV a Skylinku.

Vodafone a UPC

Vodafone od čtvrtka 12. března zdarma rozšířil nabídku kabelové televize UPC. Děti tak mohou i bez placení dodatečných balíčků sledovat kanály NickToons, Nick Jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney Channel, Duck nebo Cartoon Network. Dospělí získají dokumenty a sportovní programy včetně prémiových kanálů Filmbox. Akce potrvá do 11. dubna.

UPC pak na měsíc zvýší rychlost z 50 na 150 a ze 150 na 300 Mb/s. O výhodu se musí přihlásit na infolince.

O2

O2 TV ode dneška dočasně rozšířilo předplacený tarif Sport Pack o stanice NickToons, Nick Jr., Nickleodeon,ČT :D, ČT 24 a National Geographic. O2 TV HBO a Sport Pack lze navíc v akci získat za korunu měsíčně. A uživatelé tarifů O2 TV Bronzová, O2 TV Stříbrná, O2 TV M a O2 TV L pak mohou získat balíček Kino s programy HBO a Cinemax, pokud se se výhodu přihlásí v samoobsluze Moje O2.

O2 kromě toho nabídne všech uživatelům hlasových tarifů s daty zdarma neomezený mobilní internet až do konce dubna. Přes Moje O2 si však musí aktivovat balíček Neo Optimal (rychlost 5 Mb/s). Předplacenkáři pak získají k prvnímu dobití kreditu 100 Kč navíc. Podmínky akcí a návod k aktivaci výhod najdete na webu o2.cz.

T-Mobile

T-Mobile nabízí běžným (rezidentním) i firemním zákazníkům neomezený mobilní internet až do 30.dubna. Balíček dat si mohou paušální klienti aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile.

Předplacenkáři dostanou při dobití 50 % kreditu navíc, bonusový kredit platí 30 dní.

T-Mobile TV v tarifech XS, S, M a L se dočasně zdarma rozšíří a spoustu sportovních, dokumentárních, filmových i dětských kanálů. Více informace najdete na t-mobile.cz/stalevespojeni.

Ostatní

Internetová televize Kuki dává na měsíc zdarma kanály Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD. Pro děti pak ve videotéce zpřístupnila 57 seriálů.

SazkaMobil nabízí klientům neomezené volání a SMS ve vlastní síti na měsíc zdarma.  Akce je určena předplacenkářům, stačí si do 31. 3. 2020 aktivovat speciální balíček pomocí SMS (odesláním N na 8866). Totéž lze učinit přes internetovou samoobsluhu, mobilní aplikaci nebo zákaznickou linku.

Internetová televize SledováníTV teď až do konce března zařadila do základního balíčku kanály Sport 1, Sport 2, Cartoon Network, Boomerang a pak celý balíček Filmbox, který obsahuje 13 kanálů včetně erotických.

Satelitní televize Skylink a freeSat od 16. do 31. 3. zpřístupňuje zdarma dětské stanice Disney Channel, JimJam, Minimax, Duck TV, Nickerlodeon, Nuck Jr. a Nicktoons.

Virtuál Kaktus patřící T-Mobilu má od 18. března do 30 dubna akci, v rámci níž dá při dobití 50 % kreditu zdarma. Bonus se týká dobití od 200 do 1000 Kč (bonus tedy bude 100 až 500 Kč).

Nordic Telecom u své internetové televize Nordic TV nabídne až do konce dubna bezplatně dětský balíček, který jinak stojí 85 Kč měsíčně. Jeho součástí jsou stanice Nick Jr., Nickelodeon, Disney Channel, Disney Junior, Cartoon Network, Boomerang a BabyTV.

Zdroj: Vodafone, O2, Kuki, T-Mobile, Sazka, Kaktus, Nordic, Vodafone

Operátoři v době koronaviru. Co nabízí O2, Vodafone, T-Mobile a další? (aktualizováno)
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (85.45%) 11 hlasů

6 KOMENTÁŘE

  1. Tak mi vrátí aspoň tu 100vku z 1100 co mi ukradli, když jsem zapomněl dobít, protože jsem měl dost kreditu, tak jsem mentálně dobíjení vytěsnil z hlavy. Takhle se vydělává ve zlodějském kapitalistánu.

  2. Kaktus jsou drzgresle!
    Ocekaval jsem, ze daji jako v dobijecce 100%, ale to ne. Ted uz cekam jenom, ze dobijecku kvuli koronaviru zrusi. :-/

    Samozrejme, nekdo muze rict lepsi nez dratem do oka, ale clovek by cekal, ze si budou chtit operatori vylepsit image a zatim se to teda povedlo snad jen Outucku, ikdyz tam maji opravdu co vylepsovat, kdyz se doted chovali jak nejvetsi tragedi.

  3. Kuki TV přihodila ještě čtyři balíčky filmů. Od pondělí bude mít i „novou“ ČT3.

    Mobil.cz dává navíc 50% dobíjeného kreditu, pokud dobijete přes webovou Samoobsluhu nebo androidí aplikaci.