Orchestr od Microsoftu

0

Právě předchozí otázka nejspíše probleskla hlavou někomu z Microsoftu a výsledkem se stal program SongSmith. Jeho použití je opravdu jednoduché: Stačí vzít libovolný funkční mikrofon a začít zpívat. Binární orchestr se pak postará o hudební doprovod – téměř v reálném čase.

Nic vám však nebrání se přesunout z postu zpěváka na místo dirigenta a pomocí četných ovládacích prvků si přizpůsobit zvuky vyluzované touto aplikací. Program disponuje změnitelnou „náladou“ skladby, hlasitostí, tempem a samozřejmě volitelným hudebním stylem.

Od hodin plných zábavné hudby a zpěvu vás dělí pouze 30 dolarů. Program lze zakoupit v již dříve uvedeném Microsoft Store (i když v době psaní novinky je produkt nedostupný), či si stáhnout časově omezenou verzi z domovské stránky.

Mimo to si můžete dokoupit další hudební nástroje na Garritan.com, které učiní generovanou muziku ještě zajímavější. V budocnu se dle slov vývojářů dočkámé i webové verze aplikace SongSmith, která se však musí vypořádat se zvýšenou odezvou a omezenou rychlostí internetového připojení.

Zdroj: CNET

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Licenčních klíču je pouze 10. 5x32bit a 5x64bit. takže se nemusíte obtěžovat s registraci u MS, a použít key dostupné na různých forech. Klíče jsem si vygeneroval 3 různé a všechny jsem nešel uveřejněny na forech. klíče 32/64 mužete použit na obě verze.