Nové hry v Originu Access. Burnout Paradise Remastered si odbyl počítačovou premiéru

EA v předplatném vidí potenciál a svůj program Origin Access obohacuje o další tituly. Především pak o skvělé závody v remasterované verzi.

1
Burnout Paradise Remastered (foto: EA)
Burnout Paradise Remastered (foto: EA)

Americký herní vydavatel Electronic Arts nedávno rozšířil svůj program předplatného Origin Access, takže teď nabízí dva tarify. Ten původní se teď nazývá Basic, ten nový a dražší nese přídomek Premier. Specifika obou tarifů rozebral kolega Lukáš Václavík ve článku EA spouští Origin Access Premier.

EA čerstvě oznámilo, že do služby Origin Access přidává další hry.

Burnout Paradise Remastered

Tzv. Premier Vault k dosavadním titulům přidává Burnout Paradise Remastered. V běžném prodeji hra na počítačích bude až 21. srpna, EA ale jasně říkalo, že chce v rámci předplatného hry nabízet v předstihu. To tedy zatím plní. Mimochodem, pokud si chce remasterovanou verzi jedněch z nejlepších a nejšílenějších arkádových závodů normálně koupit, můžete získat slevu, pakliže máte v Originu aktivovanou původní hru.

Pokud ji aktivovanou nemáte, musíte najít produktový klíč. Teoreticky můžete získat klíč ze Steamu a ten pak aktivovat v Originu (mně osobně to nešlo, jiní ale tvrdí, že se jim to podařilo). Burnout Paradise Remastered bude jinak prodáván za stále příjemných 20 €. Jenže pokud vlastníte původní titul, získáte 75% slevu. To je lákavé a skoro krádež.

Další novinky v Originu Access

Ale zpátky k předplatným. V rámci obou tarifů Basic a Premier hrát nově také těchto osm novinek:

 • Fe,
 • Ghost of a Tale,
 • Punch Club,
 • Pillars of the Earth,
 • Shifty,
 • Figment,
 • Splasher,
 • Hover.
Nové hry v Originu Access. Burnout Paradise Remastered si odbyl počítačovou premiéru
Ohodnoťte tento článek!
3.4 (68%) 5 hlasů

1 komentář

 1. Byvaly Origin Access nyni Basic je k nicemu, stare hry, nove pridavaji minimalne, s rozvinutim premium se to jeste zhorsi. Ja to teda tvrdil vzdycky a cele EA a jejich Origin az na vyjimky (FIFA18 ve sleve) vesele ignoruju. Ovsem kamosove z toho byli puvodne hrozne nadseni a uz nastesti vystrizliveli a odhlasuji to, respektive nechaji dobehnout rocni predplatne a pak konec. Co jsem cetl na netu, tak s tim konci docela dost lidi, je to pase.

  Mozna proto se tu doted o Origin Accessu temer nemluvilo a ted najednou ctu vsude hrozny infa, jak je to bozi, proste od toho jdou hraci pryc, tak dela EA marketingove kampane.