Outlook.com umožňuje přidávat přílohy z Google Drive a fotky z Facebooku

0

Microsoft se rozhodl vylepšit Outlook.com, na jehož novou verzi do konce léta všechny uživatele a uživatelky převést nestihl. Aktuálním tématem pro Redmondské je sdílení. E-mailová služba Outlook.com nově podporuje sdílení souborů z Disku Google. Dříve podporoval sdílení z domovského cloudového úložiště OneDrive. Přidávání souborů z Google Drive pak již nějakou dobu podporuje rovněž mobilní klient Outlook pro iOS a Android.

Upravujte dokumenty z Google Drive v Outlooku.com
Upravujte dokumenty z Google Drive v Outlooku.com | Foto: Microsoft

Vraťme se ale k provázanosti se službami od Googlu. Pakliže vám někdo pošle odkaz k úpravě nějakého dokumentu, tabulky či prezentace uložené na Disku Google, můžete tento dokument rovnou začít upravovat, aniž byste webový Outlook.com opustili. V tom se práce propracovala na úroveň integrace, jakou v Outlooku.com dosud předváděl pouze Office Online v kombinaci s OneDrivem.

Druhé téma se týká Facebooku. I s ním se Outlook.com propojil, tentokrát aby bylo možné sdílet fotografie z Facebooku přímo v e-mailech. Posledním bodem je seznam příloh v konverzaci. Seznam zpřehlední situaci a umožní vám najít požadovanou přílohu v konverzacích, kde se příloh nachází celá řada. Objevíte ho snadno, nachází se na začátku konverzace pod symbolem sponky, jež tradičně náleží přílohám.

Pro využití nových funkcí musíte mít nový Outlook.com. Dostupné ani tak nemusí být hned, ale až během několika týdnů.

Seznam příloh v konverzaci
Seznam příloh v konverzaci | Foto: Microsoft

Zdroj: Office Blogs

Outlook.com umožňuje přidávat přílohy z Google Drive a fotky z Facebooku

Ohodnoťte tento článek!