Označujte s Photosynthem galerie na mapě nebo zvýrazňujte důležité body

0

Photosynthu se toho moc nenamluví, neboť se zatím stále jedná o pouhý experiment. V podstatě se bavíme o lepší fotogalerii, kde z více snímků vytvoříte virtuální prohlídku konkrétního místa. S mobilem můžete klidně nafotit sekvenci snímků a během jejich pořizování se otáčet dokola.

Pak se můžete s přáteli podělit o pohled kolem dokola z místa, kde jste stáli. Eventuálně lze software použít na vytváření obyčejných panoramat. Microsoft nachystal několik novinek, které službu logicky doplňují. Ve svých dílech lze označovat důležité body, k nimž připíšete krátký popis. Dále je označíte na mapě, takže ostatní uvidí, kde jste s foťákem řádili.

 

Nebo až se vám zasteskne po minulých výpravách, podíváte se na mapu s vlastními fotogaleriemi. Při načítání virtuální prohlídky se nyní zobrazují informace, které ovšem vzápětí zmizí, abyste nebyli zbytečně rušeni. Díky zjednodušené navigaci se snadno přehoupnete z jedné prohlídky do druhé.

Této sociální síti – Microsoft vybízí uživatele ke sdílení výtvorů – doposud nepochopitelně chyběla pěkná presentace oblíbených položek. Ty si projdete, když klepnete na příslušné tlačítko v nabídce pod vaším uživatelským jménem, trochu se tedy schovává.

Ramat Hanadiv crypt by phollemans on Photosynth

Zdroj: Photosynth Blog via Microsoft News

Ohodnoťte tento článek!