Oznámení o aktualizovaných aplikacích se do Windows 10 mobile vrátí

0

Jedním z důvodů, proč jsem se na Windows 10 Mobile netěšil, bylo to, že nových funkcí bylo aspoň pro majitele stávajících mobilů minimum, zato první verze nenabídla všechny funkce, na které jsme byli zvyklí ve Windows Phone 8.1. S Desítkami Microsoft začal obecně mlžit kolem aktualizací, díky nátlaku veřejnosti později přistoupil ke zveřejňování seznamů změn ve Windows 10. V dohledné době částečně napraví situaci kolem aplikací.

Bývaly doby, kdy Windows Phone 7 pouze informovala o počtu dostupných aktualizací aplikací, přičemž aktualizovat jste museli ručně – automaticky to nešlo.

Tedy, v uplynulých měsících aspoň přistoupil k tomu, že Redmondské aplikace při spuštění hlásí, jaké obsahují novinky. Stále ale máme problém s tím, že firma z Windows Storu nepochopitelně odebrala seznamy změn nebo data posledních aktualizací. Zejména na mobilech nám vadí to, že se nedozvíme, když je aplikace zaktualizována. Minimálně to se změní.

Interní sestavení Windows 10 Mobile vrací zpět oznámení o aktualizovaných aplikacích. Jde o oznámení v centru akcí a o informační pruh v horní části obrazovky. V souvislosti s tím by neškodilo zmínit, že Microsoft chystá také facelift Windows Storu. Bude i podporovat přijímání (dárkových) kódů pro nákup obsahu. Vypadá to, že nás čeká rok, kdy budou Redmondští mj. vracet to, co jsme už dříve měli.

Zdroj: Roman via MSPoweruser

Oznámení o aktualizovaných aplikacích se do Windows 10 mobile vrátí

Ohodnoťte tento článek!