Palec nahoru pro Marissu Mayer. Zapojuje se do diskusí na Twitteru

0

Jak se zavděčíte uživatelům? Jak jim dokážete, že vám na nich záleží? Velice dobrou strategii má Yahoo. Jeho ředitelka, Marissa Mayer, se totiž zapojila do konverzování s uživateli na Twitteru. Někteří z nich např. tvrdí, že když úspěšná Marissa jejich příspěvek retweetuje, přestanou si dělat legraci z nového loga Yahoo. Jiní si pro změnu nastaví Yahoo jako domovskou stránku v prohlížeči.

Tip: Yahoo povede bývalá šéfka a první žena Googlu Marissa Mayerová

Co člověka potěší více, než když se s ním na Twitteru začne bavit ředitelka malé firmičky o velikosti Yahoo? Marisse Mayer dáváme za tento přístup palec nahoru. Byla jednou z prvních zaměstnankyň v Googlu a její kvality si od půlky roku 2012 užívá několikrát zmíněný internetový podnik, jehož sláva pomalu zašla. Pod novým vedením se ale Yahoo vzpamatovává.

 

Mayerová rozhodla o ukončení mnoha neperspektivních služeb a naopak společnost vedla např. k nákupu populární blogovací platformy Tumblr – celkem dohlédla již na 17 akvizicí. Ve druhém čtvrtletí letošního roku sice firma trpěla na nižším příjmem z reklamy (propad o 13 %), zisk se ale meziročně zvedl o 46 % na 331 milionů dolarů. Ředitelka se soustředí na mobilní platformy a povedlo se jí uvést na trh skoro každý týden nějakou novinku.

Marissa na Twitteru reaguje na uživatele

via Neowin

Palec nahoru pro Marissu Mayer. Zapojuje se do diskusí na Twitteru

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tohle neznám, ale po dlouhém rozmýšlení jsem místo integrované dal Asus Xonar DX a vyplatilo se. Za ty peníze to stojí. Kvalitní DAC a kvalitní výstup. Vylezly basy i výšky, prostě je to uplně jinde.