Palec nahoru pro Marissu Mayer. Zapojuje se do diskusí na Twitteru

0

Jak se zavděčíte uživatelům? Jak jim dokážete, že vám na nich záleží? Velice dobrou strategii má Yahoo. Jeho ředitelka, Marissa Mayer, se totiž zapojila do konverzování s uživateli na Twitteru. Někteří z nich např. tvrdí, že když úspěšná Marissa jejich příspěvek retweetuje, přestanou si dělat legraci z nového loga Yahoo. Jiní si pro změnu nastaví Yahoo jako domovskou stránku v prohlížeči.

Tip: Yahoo povede bývalá šéfka a první žena Googlu Marissa Mayerová

Co člověka potěší více, než když se s ním na Twitteru začne bavit ředitelka malé firmičky o velikosti Yahoo? Marisse Mayer dáváme za tento přístup palec nahoru. Byla jednou z prvních zaměstnankyň v Googlu a její kvality si od půlky roku 2012 užívá několikrát zmíněný internetový podnik, jehož sláva pomalu zašla. Pod novým vedením se ale Yahoo vzpamatovává.

 

Mayerová rozhodla o ukončení mnoha neperspektivních služeb a naopak společnost vedla např. k nákupu populární blogovací platformy Tumblr – celkem dohlédla již na 17 akvizicí. Ve druhém čtvrtletí letošního roku sice firma trpěla na nižším příjmem z reklamy (propad o 13 %), zisk se ale meziročně zvedl o 46 % na 331 milionů dolarů. Ředitelka se soustředí na mobilní platformy a povedlo se jí uvést na trh skoro každý týden nějakou novinku.

Marissa na Twitteru reaguje na uživatele

via Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tohle neznám, ale po dlouhém rozmýšlení jsem místo integrované dal Asus Xonar DX a vyplatilo se. Za ty peníze to stojí. Kvalitní DAC a kvalitní výstup. Vylezly basy i výšky, prostě je to uplně jinde.