Paměti s neviditelným chladičem: Kingmax Nano Gaming Ram

0

Kingmax rozšiřuje nabídku modulů série Nano Gaming Ram o DDR3 paměti s frekvencí 2400 MHz. Modul podporuje základní desky s čipovou sadou P55, pracuje pod napětím 1,5–1,8 V, a při napětí 1,65 V má časování 9-11-9-27.

Aby mohl paměťový modul fungovat na takto vysoké frekvenci bez chladiče, využil Kingmax novou technologii pojmenovanou NTD Tech (nano thermal dissipation technology), neboli nanotechnologii tepelného rozptylu. Jednoduše se jedná o tenkou vrstvu křemíku, která je nanesena na každém paměťovém modulu. Křemík má dobrou tepelnou vodivost, a tak zlepšuje přenos tepla z pamětí do okolí. Dále paměti splňují požadavky certifikace Intel XMP a obsahují příslušné přednastavené profily.

Celá série Kingmax Nano Gaming Ram nyní obsahuje čtveřici modulů s frekvencemi 1600, 2000, 2200 nebo 2400 MHz, které jsou k dostání v kapacitách od 1 do 8 GB (dva 4GB moduly).

Na celou sérii, včetně novinky, se vztahuje celosvětová doživotní záruka. Cena nového modulu by měly být na úrovni konkurenčních modulů se stejnou frekvencí. Více informací naleznete na stránkách výrobce.

Zdroje: TechPowerUp

Ohodnoťte tento článek!