Parádní myši pro milovníky BMW, MiniCooperů, Jaguárů a Fiatů (CeBIT)

0

Víte, čím se liší modely značky Carmouse od záplavy běžých autíčkových myši asijské provenience? Tím, že jsou designované v USA, a mají licence pro výrobu od všech velkých značek. Tomu odpovídá také věrnost zpracování jednotlivých modelů. V jejich nabídce nechybí značky jako GM, Dodge, Plymouth, Chryler, Humvee, Mercede-Benz, Jaguar, Lamborghini, Nissan, Pontiac, Ford či Chevrolet. My jsme jich na CeBITu viděli jen pár, na stránkách www.carmouse.com si můžete prohléhnout všechny modely, a to i ve 3D. Věrnost provedení posuďte sami. Nás rozhodně přesvědčila.

Myši Carmouse

 

Myši Carmouse Myši Carmouse Myši Carmouse Myši Carmouse Myši Carmouse

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Hm, nevím, nevím. Z dřívější GT 650M na GT 630M? Jestli to není na „ypsilonku“ krutý krok zpátky. Bral bych to jako limitovanou verzi pro nějakou chudou tramtárii. 😀 Jedině, pokud tam není překlep a nejedná se o GT 635M Fermi, což by pasovalo právě na ex GT 550M až 555M u Yx70.

  2. Těchto notebooků bude víc verzí dle stánek Lenova i s GT650 grafikou. Nicméně ve značkové prodejně Lenova mi řekli, že řada Y se ve 14“ velikosti vůbec nebude dovážet, ví o tom někdo něco? Prodávaly se tu starší modely v této úhlopříčce?