Paramount+ je nová streamovací služba, začíná 4. března a do Evropy zamíří ještě letos

3
Paramount
Paramount
-
Zdroj: Viacom

Další konkurent Netflixu je na obzoru. Vedle Amazonu, HBO Max, Disney+ a dalších se zařadí Paramount+. Půjde o novou službu nahrazující CSB All Access a patřící pod ViacomCBS. Tato dvě studia se předloni znovu spojila (Viacom a CBS se poprvé rozdělily v roce 2006) a vznikl další kolos.

Pod skupinu patří všechny filmy studia Paramount, Star Trek, Indiana Jones, celý Showtime i knihovna CBS. Už je stanoveno i datum, služba odstartuje 4. března ve Spojených státech. Následovat bude Kanada a v Evropě severské trhy (Nordic). Rozšíření do zbytku Evropy prozatím oznámeno nebylo. Už při spuštění má obsah čítat na 30 tisíc titulů.

Současná služba CBS All Access má okolo 8 milionů předplatitelů a měsíčně stojí 6 dolarů (nebo 10 dolarů bez reklam). Disney+ je na 73 milonech a Netflix již překonal hranici 200 milionů uživatelů.

zdroj: techcrunch

Paramount+ je nová streamovací služba, začíná 4. března a do Evropy zamíří ještě letos
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlasů

3 KOMENTÁŘE

  1. Platí si někdo všech sto dvacet osm streamovacích služeb? 🙂

    (Já vím, ten počet jsem asi přehnal, ale co my víme, co bude za pár let?)

    A teď si představte, kolik bude muset být tlačítek na tyhle služby na ovladačích nových televizorů! 🙂

    • Zanedlouho to bude tak, že co film nebo co seriál, to jiná streamovací služba. Hrozný. Upřímně – čumím, co všechno si lidi nechají líbit. Osobně nemám ani jednu z těch „služeb“ a nepřijde mi, že bych o něco přicházel.

      • A je nutné mít přístup ke všemu v rámci jediné služby? Je to asi jako s hrami, nemusím hrát v daném okamžiku tu konkrétní hru, stačí mi dostupní zástupci stejného žánru. Na VoD si vystačím s Netflixem, jako jeho výhodu beru nabídku z celosvětové produkce (film/show/doc).