Parrot Asteroid: autorádio pro geeky (první pohled)

1

Nové autorádio s názvem Parrot Asteroid pochází z dílny známého výrobce handsfree a protože nemá zbytečnou štěrbinu na cédéčka, je celkem krátké. Velikost je standardní 1DIN. Polovině přední strany dominuje velký displej, druhou zaujímá velké ovládací kolečko a několik málo tlačítek.

Tento víkend jsem si jej nainstaloval do auta, což si vyžádalo trochu násilné odstranění původního obyčejného Panasonicu a protáhnutí pěti kabelů (USB, iPod, GPS‚Ķ) přístrojovou deskou na vhodná místa ve vozidle.

 Na zadní straně je řada USB konektorů Velikost je standardní 1DIN Spárování s telefonem 

Asteroid umí přehrávat MP3 soubory z SD karty, USB portu, iPodu, iPhonu, přes Bluetooth stereo profil A2DP i přes linkový vstup, ale zvládne i obyčejné FM rádio. Zastane funkci handsfree a patří k němu jednotka GPS. Po spárování s telefonem z něj lze jednoduše volat a díky operačnímu systému Android uvidíte na displeji i Google mapy s vaší aktuální pozici.

Více vám teď již neprozradím, sám se kochám možnostmi rádia, které konečně přestalo podporovat zbytečná cédéčka a nabízí zajímavé funkce a možnosti připojení. Počkejte si na recenzi.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář