Pasivní Accelero na 8800 GT

0

ECS se nerozhodla vyvíjet pro GeForce 8800 GT vlastní pasivní chladič, ale obrátila se na Arctic Cooling a zvolila osvědčené Accelero S1 s výborným poměrem cena/výkon+nulová hlučnost. Protože G92 se i pod referenčním aktivním chladičem docela zahřívá, předpokládáme, že takto osazená grafika bude potřebovat dobré proudění vzduchu ve skříni. Cena této karty je stanovena na 180 britských liber, tedy něco přes 7 000 Kč.

   

Grafické karty ECS u nás jen tak snadno nekoupíte, ale na tato novinka přesto je zajímavá pro všechny české milovníky tichých počítačů. Samostatný chladič grafické karty Arctic Cooling Accelero S1 totiž u nás koupíte za něco málo přes 400 Kč a pak už budete moci z většinou-dost-tiché GeForce 8800 GT udělat úplně-tichou GeForce 8800 GT sami. Podmínkou samozřejmě zůstává slušný průvan ve skříni, řešit to taky můžete připevněním nějakého tichého větráčku přímo na Accelero.

Další dobrou zprávou kolem GeForce 8800 GT je, že jeden z u nás hojně zastoupených výrobců, MSI, už má také připraveny 256MB verze těchto karet a jejich cena by neměla přesáhnout přívětivou horní hranici 200 USD.

Zdroj: Hexus.net

Ohodnoťte tento článek!